Kadın & Moda Sitesi
2018 En Gözde Tekbir Takım Elbise Modelleri

2018 En Gözde Tekbir Takım Elbise Modelleri

12 Mart 2018
Takım elbise denilince akla her ne kadar erkekler için takım elbise modelleri gelse de takım elbise aslında kadınlar için de tercih edilen bir giyim biçimidir. Şaşkınlığınızı bir tarafa bırakacak olursak buradaki kullanım takım halinde birbiri ile uyumlu elbiselerdir. Son yıllarda özellikle birbiri ile uyumlu kıyafetlere yönelim oldukça arttığı için parça parça üretilen kıyafetler yerine takım […]

Takım elbise denilince akla her ne kadar erkekler için takım elbise modelleri gelse de takım elbise aslında kadınlar için de tercih edilen bir giyim biçimidir. Şaşkınlığınızı bir tarafa bırakacak olursak buradaki kullanım takım halinde birbiri ile uyumlu elbiselerdir. Son yıllarda özellikle birbiri ile uyumlu kıyafetlere yönelim oldukça arttığı için parça parça üretilen kıyafetler yerine takım olarak üretilen kıyafetlerde ciddi bir artış var diyebiliriz. Bu yazımızda size bayanlar için tekbir tarafından üretilen takım elbise modellerini tanıtmaya çalışacağız.


Triko Çizgili Takım Elbise Modeli
Bayan takım elbise modellerinin en klasiği ve en çok tutulanı desek yanlış olmaz bu model için. Bu model bir tunik ve bir pantolondan oluşmaktadır. Başörtüsü ise kişinin kendi tercihine bağlı olarak değişebilir ve ayakkabıyı da yine kişi kendi seçer. Tunik bölümünü anlatacak olursak oval kesimli bu tunikte bir adet de cep ayrıntısı bulunmaktadır. Aşırı sade görünümün önüne geçmek için düşünülmüş ve başarılı da olmuş bu cep ve rengi ise tuniğin alt kısmı gibi tuniğin geri kalanından farklıdır. Pantolon ise uyumun elbise içinde kaybolmaması için cep ve tuniğin bitişi ile aynı renktedir. Her şeye rağmen bu modelin oldukça sade göründüğünü belirtmekte fayda var. Bu sebeple günlük yaşam için oldukça uygun bu kıyafete iş hayatında dikkatli yaklaşılmalı ve çeşitli aksesuarlar ile kullanılmalıyken, özel günler ve davetlerde tercih edilmesi önerilmeyen bir takım elbisedir.

Senna Design Dantella Takım Elbise Modeli
Bu modelde ise oldukça resmi bir görünüm elde edeceğinizi baştan belirtelim. Bu model oversize bir modeldir ve kesimi genellikle kişinin vücut ölçülerine oranla daha geniş olduğundan vücudu belli etmez. Genellikle açık tonlarda tercih edilen bu elbise de pantolon ve tunik bulunur ancak tuniğin boyu standart bir gömleği çok az geçmektedir.

Ayrıca tuniğin kesimi standart değildir ve bitiş noktasında sağa doğru uzayan bir görünümde bulunur. Açık renklerde kol saati veya kolye ile muhteşem bir görünümü olan bu modelde pantolon oldukça bol tutulmuş ve ayakkabıların üzerine kadar sarkmıştır. Sadece bu sebepten bile kış ve sonbahar aylarında kullanımı tavsiye edilen bir model değildir. Ayakkabınızı da açık renkle seçerseniz uyum konusunda olabileceğiniz en yüksek yerde olacağınız bu elbise günlük yaşam için biraz resmi kaçabilecek olsa da kullanımında sorun çıkarmaz. İş hayatı için muhteşem bir model olduğunu belirtmeden geçmeyelim. Özel günleriniz ve davetlerinizde ise bu modele ek aksesuarlar ekleyerek gönül rahatlığı ile kullanabileceğinizi belirtelim.

Düğme Aksesuarlı Üçlü Kombin Takım Elbise Modeli
Aslında taşınması en kolay takım elbise modeli budur dersek yanlış olmaz. Üçlü kombinin parçaları ise gömlek yakalı tunik, başörtü ve pantolondur. Gömlek yakalı tunik açık renklerde yer alırken pantolon ile başörtü aynı renk olmak üzere ki bu renk genellikle siyah olur, koyu renklerde olması gerekir. Bu modelin tuniğinde adından da anlaşılabileceği gibi koltukaltından başlayarak kalçaya kadar inen düğmeler bulunur ve modelin sadeliği açısından güzel bir dengeleme yöntemi olduğunu belirtelim.

Topuklu ayakkabı ile tercih edildiğinde oldukça iş hayatı için uygun hale gelen bu model günlük yaşamda aksesuarsız kullanılırsa da gayet uygun olacak modeller arasındadır. Özel geceler ve davetlerinizde ise bu model için gözlük, kol saati, kolye gibi aksesuarlar ekleyerek bu modeli uygun hale getirmek sizin ellerinizde. Siz de tekbir takım elbise modelleri hakkında bilgi almak için yazımızdan faydalanabilirsiniz.

Tekbir Takım Elbiselerden En Güzel Örnekler

Tekbir flower çiçekli takım elbise

Tekbir flower çiçekli takım elbise

Tekbir siyah beyaz elbise

Tekbir siyah beyaz elbise

Tekbir düğme aksesuarlı takım

Tekbir düğme aksesuarlı takım

Tekbir senna beyaz takım

Tekbir senna beyaz takım

Tekbir siyah takım

Tekbir siyah takım

Çizgili tekbir takım elbise

Çizgili tekbir takım elbise

Tekbir takım elbise modellerini detaylı olarak incelemek için buraya tıklayınız. Verdiğimiz link üzerinden satın alabilir ve fiyatları sorgulayabilirsiniz.


PAYLAŞ
İlgili Konular