Kadın & Moda Sitesi
2018 En Tutkulu Erkek Dövme Modelleri Galeri için tıklayın

2018 En Tutkulu Erkek Dövme Modelleri

03 Mayıs 2018
Erkekler için birbirinden tutkulu dövme modelleri. Kol, yüz, boyun ve vücut dövme modellerinden en dikkat çekici örnekler.

Dövme yaptırmak bazıları için bir tutku iken bazıları ise bu duruma hiç sıcak bakmıyor. Ya hep ya hiç kuralının geçerli olduğu dövme yaptırma meselesinde eğer dövme yaptırmaktan yana iseniz bu durum bir alışkanlık halini alabiliyor. Her bir dövmeden sonra bir başka dövme için de heves edebiliyorsunuz. Hal böyle olunca özellikle vücudunun bir bölümüne dövme yaptırma ile başlayan erkeklerin buna devam ettiklerini görüyoruz. Ancak dövme yaptırma taraftarı değilseniz bu  gibi bir probleminiz olmuyor.


Dövme yaptırmaktan hoşlanıyorsanız nasıl bir dövme yaptıracağınızı iyi düşünmeli ve tartmalısınız. Bildiğiniz gibi geri dönüşümü kolay olan bir yol değil. Dövme sildirme diye bir işlem söz konusu. Ancak dövme sildirme işlemi ne yazık ki fazlası ile acı veren ve aynı zamanda da dövmenin silindiği bölgedeki deriye çok zarar veren ve kalıcı izlere dahi yol açabilen bir yöntem. Bu yüzden mümkün olduğunca emin olmadan böyle bir işe kalkışmamak gerekiyor.

Eğer dövme yaptırıyorsanız bu işin ilerisini de düşünmeniz gerekiyor. Şu anki yaşınıza ve tarzınıza hitap eden bir dövme yaptırırsanız ilerleyen yaşlarda bu durumdan memnun olamayabilirsiniz. Bu yüzden ilerleyen zamanlarda da zevkle kullanabileceğiniz bir dövme olmasına dikkat edin. Diğer bir nokta da yaptıracağınız dövmenin bölgesi. Örneğin günlük yaşantıda dövmenizin görünmesini istiyor musunuz yoksa istemiyor musunuz? Bu konuya dikkat etmelisiniz. Örneğin kolunuzdaki bir dövme sürekli herkes tarafından görünebilir.Ancak sırtınızdaki bir dövmeyi herkes görmeyecektir.

Dövmede figürlere de dikkat ederek bir seçim yapmanızda fayda var. Renkli mi renksiz mi dövme istediğiniz de önemli. Sadece siyah tonunda bir dövme yaptırabilirsiniz. Ancak erkeklerin seçimi daha çok renkli dövmelerden yana oluyor. Renkli olduğu gibi büyük ve figürlü dövmeler de daha sık olarak tercih ediliyor. Dövmelerde en çok figürler tercih edilse de yazılar da zaman zaman tercih edilen modeller arasında yer alıyor. Dövme modellerinde sizin için özel anlam ifade edebilecek modellerden de tercih edebilirsiniz. Bu şekilde daha farklı ve sadece sizde olan, size hitap eden bir dövme sahibi olacaksınız.


PAYLAŞ
İlgili Konular