Kadın & Moda Sitesi
2018 Kısa Kollu Tunik Modelleri İle Joker Kombinler Yapın

2018 Kısa Kollu Tunik Modelleri İle Joker Kombinler Yapın

28 Şubat 2018
Tunikler kullanım açısından bazı kombinlerde tam bir joker parça oluyor. Siz de dolabınızda kurtarıcı parçalara yer vermek istiyorsanız birkaç tane tunik edinerek işe başlayabilirsiniz. Joker parça olan tunik modelleri hem yaz hem de kış aylarında sizi kurtaracaktır. Her sezon rahatlıkla kullanabileceğiniz parçalar olduğu gibi yaza ya da kışa hitap edebilecek parçalar da bulunuyor. Tunik modellerinde […]

Tunikler kullanım açısından bazı kombinlerde tam bir joker parça oluyor. Siz de dolabınızda kurtarıcı parçalara yer vermek istiyorsanız birkaç tane tunik edinerek işe başlayabilirsiniz. Joker parça olan tunik modelleri hem yaz hem de kış aylarında sizi kurtaracaktır. Her sezon rahatlıkla kullanabileceğiniz parçalar olduğu gibi yaza ya da kışa hitap edebilecek parçalar da bulunuyor. Tunik modellerinde uzun ve kısa kollu alternatifler arasından seçim yapabilirsiniz. Kış ve sonbahar aylarında uzun kollu olan, yaz ve bahar aylarında ise kısa kollu olan tunik modelleri arasından seçim yapabilirsiniz. Kolsuz olan alternatifler de mevcut. Dilediğinizi güzel bir kombinleme ile tercih ederek günü kurtarabilirsiniz.


Tunik modelleri özellikle tayt kombinlerinde vazgeçilmez oluyor. Bildiğiniz üzere tayt tüm vücut hatlarını fazlası ile ortaya çıkarabilen bir giyim parçası. Diğer taraftan da taytlar rahatlığı ile, konforu ile ya da gün içerisinde kurtarıcı bir parça olması sebebi ile birlikte birçok kadın için vazgeçilmez bir diğer parça. Ancak taytların fazlası ile sergiledikleri vücut hatlarını kapatacak şekilde bir tunik ile giyilmesi en ideal seçim olacaktır. Özellikle gün içerisinde sıradan bir yaşantıda bu tarz bir kombin tercih edebilirsiniz. Salaş ve spor bir tarz olacağı için günü kurtaracak bir kombin olacaktır. Birçok tarza da uyarlanabilir.

Kısa kollu olan tunik modelleri dilerseniz farklı kombinlerle de tercih edilebilir. Aslında burada nasıl bir kombin olacağını belirlemek sizin zevklerinize ve de seçeceğiniz tunik modeli ile doğrudan alakalı oluyor. Tunik modellerine bakacak olursak hem spor hem de daha şık olan tunik alternatifleri var. Baskılı ve yazılı olan modeller, kapüşonlu olan modeller, dantel detaylı olan modeller çok sık tercih ediliyor. Bunun yanında krep kumaştan ya da şifon kumaştan olan tunik alternatifleri de bulunuyor. Sizin tarzınız ve gideceğiniz ortam hangi şekilde daha uygun olacaksa buna uygun bir model seçebilirsiniz. Tunik modellerinde uzunluklar da çeşitlilik gösteriyor. Bazıları sadece kalçaları kapatacak kadar uzun iken bazıları dizlere kadar uzun olabiliyor.

Tunik Modeller Son Yıllarda En Çok Satılan Ürünler Arasında
Günümüz giyim modasında gerek kapalı gerek ise açık bayanlar kendilerine özgü birçok farklı tarza sahip giyim kombinleri üzerine tercihlerini kolaylıkla yapabilmektedir. Buna vesile olan en büyük etken ise deminde bahsettiğimiz üzere birçok farklı giyim ürününün günümüzde birçok farklı marka tarafından üretilerek bayanların karşısına çıkarılmasından kaynaklanmaktadır. Bu doğrultuda bayanlar diledikleri renk ve model üzerine kombin yaratabilmektedir. Örnek olarak konumuzun başlığından da belirtildiği üzere tunik modelleri ile ilgili her iki tarza göre giyinen bayanlara özel olarak üretilen tunikler günümüzde en çok satılan ürünler arasında yer almaktadır.

Bu kapsamda kısa kollu tunik modelleri gerek kapalı gerek açık bayanlar tarafından da sıklıkla tercih edilmekte olan bir giyim ürünü olarak bayanların karşısına çıkmakta. Farklı markaların, farklı giyim tarzlarına sahip bayanlar için özel olarak ürettiği binlerce yeni sezon kısa kollu tunik modelleri üzerine sizlerde tercihinizi yaparak şık bir ambiyansa sahip olabilirsiniz. Sizler için özenle derleyip hazırladığımız en güzel kısa kollu tunik modelleri ile ilgili görsellere hemen aşağıda yer alan galeri alanından ulaşabilirsiniz.

Kısa Kollu Tunik Modellerinden Örnekler

Baskılı spor kısa kollu tunik modelleri

Baskılı spor kısa kollu tunik modelleri

İlk olarak karşımıza çıkan tunik modeli gri ana zemine sahip. Bu rengin kurtarıcı olduğu tartışmasız bir gerçek. Açık gri kumaş günlük kombinlerde çok şık bir alternatif oluyor. Bu tunik modelinde ise büyük baskılar ile model daha farklı ve daha renkli bir forma girmiş. Büyük yazıları ve yazı zeminindeki desenli renkler ile bu model gün içerisinde sıra dışı bir şıklık kazanmanızı sağlayacak.

Beyaz parçalı uzun kısa kollu tunik modelleri

Beyaz parçalı uzun kısa kollu tunik modelleri

Daha farklı ve daha marjinal bir tunik modeli arayışı içerisinde iseniz bu tunik modeli tam da size göre. Kısa kollu dokulu olan beyaz kumaş ile dikilmiş bu tunikte üst kısım gayet sade şekilde kullanılmış ve bel hizasından aşağı doğru derin yırtmaçlar kullanılmış. Görselde bu tunik haki renkli bir pantolon ile birlikte kombin edilmiş. Gün içerisinde şık bir ortamda bulunacaksanız bu tarz bir kombin hem farklı hem de şık olmanızı sağlayacak.

Dantel yakalı kısa kollu tunik modelleri

Dantel yakalı kısa kollu tunik modelleri

Mercan rengi yaz aylarının vazgeçilmez renklerinden bir tanesidir. Modelde detay olarak diğer modellere nazaran daha şık bir detay olan dantel tercih edilmiş. Yaka kısmına yerleştirilen bu detay şık bir tunik elde edilmesini sağlamış. Rengin de uyumlu olacağı şekilde koyu renkli kot pantolon bu kombinde ideal bir günlük kombin oluşturmuş.

Desenli kısa kollu tunik modelleri

Desenli kısa kollu tunik modelleri

Tunik modellerinin günlük için çok iyi alternatiflere sahip olduğu gibi daha şık ortamlarda kullanmak için de farklı seçenekler sunduğundan bahsetmiştik. İşte bu model de bu duruma bir örnek. Krep kumaştan volan detaylı ve dökümlü olan bu kısa kollu tunik modeli şık ortamlara girmeniz için ideal olacaktır. Modelde beyaz ana zemin üzerinde renkli desenler kullanılmış. V yaka ve kruvaze modeli ile birlikte alımlı görünmenizi sağlayacaktır.

En güzel kısa kollu tunik modelleri

En güzel kısa kollu tunik modelleri

Bu model ise yine günlük bir alternatif olabilir. Lacivert yaz aylarında siyah yerine tercih edilebilecek bir renk. Bu kısa kollu tunik modelinde de lacivert renk tercih edilmiş. Yaka kısmında küçük bir bölümde dantel detayı kullanılmış. Modelde kollarda da farklı olarak yarasa kol tercih edilmiş.

Kısa kollu hırka tunik modelleri

Kısa kollu hırka tunik modelleri

Bu model ise biraz daha kış ve bahar geçişlerinde tercih edilebilir. Bu tunik modelinde triko kullanılmış. Oldukça şık olan tunikte orta kısımda bir biye detayı var. Ayrıca yakası da gayet bol bir boğazlı kazak şeklinde elde edilmiş. Özellikle iş ortamında, ofiste şık bir kombin için bu tarz bir tunik modeli tercih edebilirsiniz. Pantolonlar ile ideal görünecektir.

Klasik kısa kollu tunik

Klasik kısa kollu tunik

Şifon ve krep modellerin kısa kollu tuniklerde tercih edilebileceğini söylemiştik. Yuvarlak yakalı olan model büyük beden kategorisinde de gayet şık olacaktır. Özellikle fazlalıklarından şikayetçi olan bayanlar için bu tarz kullanımlar ideal olacaktır. Kalça, basen ve göbek bölgesindeki fazlalıkları kapatacak olan tunik modelinde özellikle bir de bu tarz siyah ve beyaz ile karışık desenler tercih edilirse gayet ideal bir netice ortaya çıkacaktır.

Modern ve desenli kısa kollu tunik

Modern ve desenli kısa kollu tunik

Yine şık bir tunik modeli çıkıyor karşımıza. Yaz aylarında tek başına siyah bir tunik tercih edilmeyebilir. Ancak bu şekilde renkli desenler ile bir arada kullanılmış olan bu tunik modeli çok şık bir alternatif olacaktır. Kayık yaka detayı ve kısa kolları ile birlikte bu krep kumaşlı olan tunik modeli güzel kombinlerde kullanılabilir.

Siyah kısa kollu tunik modelleri

Siyah kısa kollu tunik modelleri

Daha spor ve sade bir tunik arayışı içerisinde iseniz bu tarz modeller tam size göre olacaktır. Bu model bir gömlek tarzında ancak bir tunik. Yani kısa kollu ve uzun boylu bir tunik de denilebilir. Metal düğmeleri hem ön kısımda, hem ceplerde hem de kolların katlama kısımlarında bir detay olarak gayet şık görünüyor. Kot pantolonlar ile bu tarz gömlek tunikleri tercih edebilirsiniz.

Şık kısa kollu tunik modelleri

Şık kısa kollu tunik modelleri

Bir başka gömlek tunik modeli daha görüyoruz. Bu modelde de renk olara su yeşili kullanılmış. Yakaları kalkık şekli ile kullanılan bu tunik modelinde kolları katlı bir model tercih edilmiş. Kareli kumaşlı olan bu tunik doğal kumaşlı olması sebebi ile yazın terletme yapmazken diğer taraftan da şıklık katacaktır.

Yeni kısa kollu tunik modelleri

Yeni kısa kollu tunik modelleri

Bu model ise şifon bir tunik modeli. Daha uzun olarak üretilmiş olan bu tunik modeli karışık kahve tonlarında bir desene sahip. Siyah tayt ile güzel bir ikili elde edilmiş. Bu tunik modelinde farklı bir detay olarak karşımıza kemer çıkıyor. Uzun boydaki tunik modellerine farklılık katmak, bel oyuntunuzu ortaya çıkarmak için siz de bu tarz kemer kullanımı tercih edebilirsiniz.

Yeni tarz kısa kollu tunik modelleri

Yeni tarz kısa kollu tunik modelleri

Son olarak yine çok şık bir tunik modeli görüyoruz. Modelde zikzak detaylı bir desen mevcut. V yakalı olan bu tunik modeli yaz geceleri için çok şık olacaktır. Ayrıca boy olarak da bluzdan biraz uzun olan bir modele sahip. Farklı kombinler ile bu tuniği çok daha şık hale getirebilirsiniz. Dilerseniz etek dilerseniz de pantolon ile kombin edebilirsiniz.


PAYLAŞ
İlgili Konular