Kadın & Moda Sitesi
2018 Lc Waikiki Erkek Gömlek Modelleri Dikkat Çekiyor

2018 Lc Waikiki Erkek Gömlek Modelleri Dikkat Çekiyor

08 Mart 2018
Gömlek moda konusunda üzerine çok yazılıp çizilebilecek hakkını asla ödeyemeyeceğimiz kıyafetlerden biri. Onu bu kadar değerli yapan şeyler arasında ise hem günlük yaşamda hem de resmi bir izlenime ihtiyaç duyduğunuz anlarda sizin yardımınıza Hızır gibi yetişmesi sayılabilir. Bu yazımızda ise ünlü kıyafet üreticisi LCW’nin gömlek modelleri hakkında bilgi vereceğiz. Hakim Yaka Uzun Kollu Gömlek Tişörtünde […]

Gömlek moda konusunda üzerine çok yazılıp çizilebilecek hakkını asla ödeyemeyeceğimiz kıyafetlerden biri. Onu bu kadar değerli yapan şeyler arasında ise hem günlük yaşamda hem de resmi bir izlenime ihtiyaç duyduğunuz anlarda sizin yardımınıza Hızır gibi yetişmesi sayılabilir. Bu yazımızda ise ünlü kıyafet üreticisi LCW’nin gömlek modelleri hakkında bilgi vereceğiz.


Hakim Yaka Uzun Kollu Gömlek
Tişörtünde olduğu gibi gömlek halinde de oldukça şık bir seçenek olan hakim yaka gömlek adını hakimlerin cübbesinin yakasının bu modelde yaka şekline getirilmesinden almıştır. Bu modelde kollar  uzun kollu bir model iken dirseklere kadar modelde hazır bulunan düğmeler ile düğmelenebilir. Düğmeler genellikle dikkat çekmesi için gömleğin ana rengi ile çok uyumlu halde tutulmaz. Bu modelin oldukça resmi bir model olduğunu ve size ciddi bir imaj katacağını belirtelim.

Uzun Kollu Gabardin Gömlek
Bu modelde ise klasik gömlek yakasına ek olarak sağ ve sol göğüste gömleğin ana rengi ile uyumlu iki adet cep bulunur. Bu model adından da belli olacağı gibi uzun kollu bir modeldir ve vücut hatlarını belli edeceği için fit bir vücuda sahip erkeklerin ortak tercihlerinden olan bir modeldir desek yanılmış olmayız. Bu modelde düğmeler de gömleğin ana rengi ile uyumlu ve oldukça sade bir görünüm yaratması için tasarlandığından bu modelin oldukça sade ve karizmatik bir hava katacağını belirtmekte fayda var.

Uzun Kollu Oxford Gömlek
Bu gömlek modelinde neredeyse her şey gabardin gömlek modeline benzemektedir. Fakat gabardin modelinde sağ ve sol göğüste bulunan iki cep bu modelde yoktur. Bu model adından da belli olacağı gibi uzun kollu bir modeldir ancak gabardin modelinden farklı olarak vücut hatlarını belli etmesi için tasarlanmadığından size üniversite öğretim görevlisi tarzı bir hava katacaktır. Bu model oldukça sade bir model olduğundan günlük yaşamda ve iş hayatında oldukça kolay tercih edilebilip sizi yarı yolda bırakmayacak bir modeldir. Ancak özel günleriniz ve davetler için bu gömlek modeli pek uygun değildir desek yanlış olmaz. Bu modelde sadeliği ortadan kaldırmak için desenli veya kısa kollu halleri de uygulanmakta ise de ana halinin sade ve desensiz olduğunu ekleyelim.

Dar Kalıp Esnek Gömlek
Bu gömlek modeli ise vücudunuz ne şekilde olursa olsun onu kaplamaya yönelmiş bir modeldir. Özel kumaşı sayesinde vücudunuzu kaplamasına rağmen sizi rahatsız etmez ve görüntüsünün aksine rahat bir gün geçirmenize yardımcı olur. Kolları daha kalın göstermesi için uzun kollu gömleğin düğmeler ile dirsek hizasında kıvrılmış halini kullanan bu model, fit vücutlu erkeklerin tercihi iken günlük yaşamda da iş hayatında da kullanıma oldukça uygundur. Özel gün ve davetlerinizde ise bu modele birkaç aksesuar ile eşlik ederseniz endişelenmeniz gereken bir şey kalmayacaktır.

Klasik Uzun Kollu Dar Gömlek
Bu modelde ise genellikle takıl elbise altlarında görmeye alıştığımız bir gömlek modeli ile karşı karşıyayız. Bu klasik modelde gömlek beyaz, bej ve diğer takım elbisenin altına giyilecek uyumlu renklerden oluşur ve bu modelde kravat olmazsa olmazdır diyebiliriz. Kolları kıvrılmaz ve eğer cep bulunuyorsa bu cep imaj değil fonksiyonel kullanım içindir. Bu ceplerin rengi ana gömleğin renginden farklı olmaz. Genellikle size resmi bir imaj katacak olsa da bu gömlek iş hayatı için de oldukça uygundur. Ancak belirtmek gerekir ki günlük yaşamda kullanımı oldukça sınırlıdır. Siz de LCW erkek gömlek modelleri hakkında bilgi almak için yazımızdan faydalanabilirsiniz.

Lc Waikiki Erkek Gömlek Modellerinden Örnek Tasarımlar

Lc Waikiki erkek kadife gömlek

Lc Waikiki erkek kadife gömlek

Lc Waikiki Jean gömlek modelleri

Lc Waikiki Jean gömlek modelleri

Lc Waikiki ekose erkek gömlek

Lc Waikiki ekose erkek gömlek

Lc Waikiki gabardin gömlek

Lc Waikiki gabardin gömlek

Lc Waikiki erkek gömlek

Lc Waikiki erkek gömlek

Lc Waikiki hakim yaka uzun kollu gömlek

Lc Waikiki hakim yaka uzun kollu gömlek


PAYLAŞ
İlgili Konular