Kadın & Moda Sitesi
2018 Modasına Özel Örgülü Bayan Çanta Modelleri

2018 Modasına Özel Örgülü Bayan Çanta Modelleri

18 Ocak 2018
Bayan çantalarında el emeği ürünler özellikle göz dolduruyor. El emeği olmaları, farklı tasarımları ile birlikte çok farklı ürünler ortaya çıkabiliyor. Bu ürünler farklı modellere ve tarzlara sahip. Bu yüzden her tarzda giyim tarzına hemen hemen uyum sağlayacak alternatifler sunuyor. Örgülü modeller en fazla günlük ve salaş giyim için uygun oluyorlar. Özellikle salaş tarzda bir giyimin […]

Bayan çantalarında el emeği ürünler özellikle göz dolduruyor. El emeği olmaları, farklı tasarımları ile birlikte çok farklı ürünler ortaya çıkabiliyor. Bu ürünler farklı modellere ve tarzlara sahip. Bu yüzden her tarzda giyim tarzına hemen hemen uyum sağlayacak alternatifler sunuyor. Örgülü modeller en fazla günlük ve salaş giyim için uygun oluyorlar. Özellikle salaş tarzda bir giyimin üzerine takacağınız örgülü bir çanta modeli ile farklı bir şıklık elde edebilirsiniz. Bu şıklık özellikle kış aylarında ve sonbahar aylarında çok daha şık bir görüntü vermenizi sağlayacak. Giyim ürünlerinde de örgü parçalar tercih ederseniz bu kombinasyon ile farklı bir şıklık elde etmiş olacaksınız.


Örgü çanta modelleri farklı tarzlardaki bayanlara hitap ediyor. Uzun saplı olarak kullanılan postacı modeli olan örgülü çantalar özellikle salaş bir görüntü vermenizi sağlıyor. Bu çantaları çapraz şekilde tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda yan tarafta da kullanabilirsiniz. Bu çantalar küçük ya da büyük ebatlı alternatiflerde oluyor. Küçük çantalar gün içerisinde konforunuzu sağlayacak. Büyük çantalar ise çok fazla eşya taşımanız gerektiğinde sizler için kurtarıcı olacaktır. Bu iki alternatif de çapraz olarak rahatlıkla tercih edilebilir. Hangi kullanım size hitap ediyor ise tercihinizi buna göre yapabilirsiniz.

Çanta modellerinde kısa saplı olanlar ise bu şekilde çanta kullanmayı sevenlere hitap ediyor. Modellerine gelecek olursak kendisinden desenli olan modeller dikkat çekiyor. Bu modeller özellikle saç ve baklava örgüsünü ön plana çıkarıyor. Saç örgüsü ya da baklavalı modeller çantalara çok yakışıyor. Şık bir görüntü vermeyi sağlıyor. Çantalarda farklı desen ve motifler de rahatlıkla kullanılabilir. Motiflerde farklı seçenekleriniz var. Çiçek motifi en sık kullanılanlardan bir tanesi. Bu motifleri üç boyutlu olarak sadece ortadan çantaya dikebilirsiniz. Bu şekilde katmanlı olarak yaparsanız daha farklı bir görüntü ortaya çıkacaktır. Motifleri tamamen çantaya dikmeyi de deneyebilirsiniz. Bu şekilde de daha fazla ve yoğun motifler kullanabilirsiniz.

Motif kullanımında renkli alternatifler kullanabilirsiniz. Çiçekleri rengarenk şekilde örerek üstüste dikerseniz farklı ve dikkat çekici bir model elde edeceksiniz. Bunu yaparken çantanın ana rengi ile de uyum sağlamalısınız. Bu renk uyumunu sağlamak için ana rengi nötr tutarsanız bu daha mantıklı bir seçim olacaktır. Çanta modelinde krem, vizon gibi toprak tonları kullanmanız ideal bir seçim olabilir. Bunun dışında siyah ve gri tonları da mantıklı olacaktır. Bu renkler hangi desende olursa olsun ya da hangi motif kullanılırsa kullanılsın uyumlu bir sonuç ortaya çıkacaktır. Bunun dışında bordo ve yeşil gibi tonlar da tercih edebilirsiniz. Ancak bunu yaparken kendi kıyafetleriniz ile de uyumlu olması son derece önemli.

Örgü çanta modellerinde saplar da farklılık oluşturuyor. Sap modelini de örgü ile siz kendiniz elde edebilirsiniz. Örgü modellerinde saplar da örgü olarak kullanılabiliyor. Örgü saplar kısa olarak tercih edildiğinde örgü olması daha mantıklı oluyor. Kalın örgüler bu açıdan daha mantıklı olmaktadır. Ancak örgü saplardan ziyade metal ve tahta olan saplar da örgü çantalar ile güzel bir birliktelik oluşturuyor. Tahta saplar özellikle yaz aylarında kullanılacak olan örgü çantalara çok yakışıyor. Metal saplar da kış ve sonbahar aylarında kullanılmaya uygun olan örgü çantalara mantıklı bir seçim oluyor. Çantalarınızda bu tarz seçimler yaparken kullanım kolaylığı sağlamasını da önemsemelisiniz. Örgü çantalarda kullanacağınız harici sapları örgü ile çantanıza monte etmelisiniz. Bunları yaparken dikme yöntemine gitmelisiniz. Ancak örgü sap yapacaksanız çantayı örme esnasında sapı eklemeniz yeterli olacaktır.

Örgülü Bayan Çanta Modellerinden Örnekler

Örgülü Çanta Modelleri

Örgülü Çanta Modelleri

Örgü Çanta Modelleri

Örgü Çanta Modelleri

Örgü Çanta Modelleri Yapılışı

Örgü Çanta Modelleri Yapılışı

Örgülü Bayan Çanta Yapımı

Örgülü Bayan Çanta Yapımı

Örgü Bayan Çanta Anlatımlı

Örgü Bayan Çanta Anlatımlı

Örgülü Bayan Çanta Resimleri

Örgülü Bayan Çanta Resimleri

Örgülü Bayan Çanta Fotoları

Örgülü Bayan Çanta Fotoları

Örgülü Bayan Çanta Fotoğrafları

Örgülü Bayan Çanta Fotoğrafları

Örgü Çanta Modelleri Resimli

Örgü Çanta Modelleri Resimli

Örgülü Bayan Çanta Örnekleri

Örgülü Bayan Çanta Örnekleri

Örgü Çanta Örnekleri

Örgü Çanta Örnekleri

Kolay Örgülü Çanta Modelleri

Kolay Örgülü Çanta Modelleri

Şiş ile Örgü Çanta Modelleri

Şiş ile Örgü Çanta Modelleri

2018 Örgü Çanta Modelleri

2018 Örgü Çanta Modelleri

Örgü Çanta Modelleri Örnekleri

Örgü Çanta Modelleri Örnekleri

Tığ İşi Örgü Çanta Modelleri

Tığ İşi Örgü Çanta Modelleri

Örgülü Bayan Çanta Modelleri

Örgülü Bayan Çanta Modelleri

Örgü Bayan Çanta Modelleri

Örgü Bayan Çanta Modelleri

Örgü Çanta Modelleri Anlatımlı Videolar


PAYLAŞ
İlgili Konular