Kadın & Moda Sitesi
2018 Popüler Armine Tunik Modelleri

2018 Popüler Armine Tunik Modelleri

14 Mart 2018
Tunik, tişörte benzeyen ancak boy olarak kişinin kalçasının daha da aşağısına kadar uzanan kıyafetlere verilen isimdir. Çoğunlukla tunik tarzı kıyafetleri, tesettürlü kadınlar tercih etmektedir. Bir dönem hem tesettürlü kişilerde hem de açık kişilerde tunik kullanımı oldukça yaygındı. Bir dönemin modası olduğunu söyleyebiliriz. Armine hakkında; Armine markası 1994 senesinde kurulmuş olan, Kamer Tekstil üretiminde kendi bünyesi […]

Tunik, tişörte benzeyen ancak boy olarak kişinin kalçasının daha da aşağısına kadar uzanan kıyafetlere verilen isimdir. Çoğunlukla tunik tarzı kıyafetleri, tesettürlü kadınlar tercih etmektedir. Bir dönem hem tesettürlü kişilerde hem de açık kişilerde tunik kullanımı oldukça yaygındı. Bir dönemin modası olduğunu söyleyebiliriz.


Armine hakkında; Armine markası 1994 senesinde kurulmuş olan, Kamer Tekstil üretiminde kendi bünyesi içinde gerçekleştirmiş olduğu ipek eşarp markası olarak kendisini tanıtmış ve sektörde bir ilerleme kaydetmiştir. Kısa sürede büyük kitlelere ulaşmayı başaran ve bu kitlelerden beğeni toplayan Armine, Türkiye’de ki eşarp üretimi konusunda faaliyet gösteren ve marka haline gelen önde kuruluşlardan bir tanesidir. 2006 senesinden bu yana bayan giyimi üzerine üretim yapmış ve ürün yelpazesini giderek geliştirmiştir. Hazır giyim sektöründe hızlı bir artış yaşanmasıyla beraber, markada kendini geliştirmiş ve mağaza zinciri etkisini yurt içinde hissettirmeye başlamıştır. Pazar genişliğini de kısa sürede geliştirmiş ve kendisini kabullendiren bu firma, kadın giyim sektöründe ön sıralarda yer almayı başarmış ve bu konumunu her zaman korumuştur. 2008 senesinde de Türkiye kapsamında en çok eşarp üretmiş olan firma olarak sıralamalarda birinci gelmiştir.

Armine, Bursa sektöründe 9,600 m2 kullanım alanına sahip olmakla birlikte, ileri teknolojinin avantajlarından yararlanmaktan da kendisini alıkoymamıştır. Ar Mağazacılık kuruluşundan bu yanana hem sektörde hem de piyasada kuruluşundan beri oldukça karlı ve istikrarlı bir büyüme göstermektedir. 2011 senesinden bu zamana kadar İstanbul / Eyüp’te ki merkez ofisinde hizmet vermektedir. Gelişmekte olan bu firma hem çalışanlarının haklarına hem de kurumsal yetkilerine titizlikle yaklaşmaktan kaçınmamaktadır. Firma sektördeki daha üst seviyede hizmet ve Pazar için alt yapı yatırımlarını desteklemektedir. Yüksek kalitede ipek ham maddeli bir üretime odaklanmakta ve eşarp, bayan giyim üzerinde kullanıma sunulmaktadır. Şirket politikası üst kalite az fiyat felsefesiyle ilerlemektedir. Modern ve geleneksel değerlere ve kültürel değerlere çok önem veren Armine, ürünlerinde bu ayrıntıları işlemekte ve ulaşacağı kitlenin ihtiyaçlarına karşılık vermeyi hedeflemektedir. Hem yurtiçi hem de yurt dışı hizmete yönelik anlayışı, hem yeni istihdam sağlamak hem de ülkem ekonomisine ciddi katkılar sağlamayı hedeflediklerini de amaçları arasında nitelendirmektedir. Armine, gelenek ve kültürel motiflere özel koleksiyonlara da yer verdiği ürünlerinde etnik giyim seven müşterilerine hitap etmektedir.

Armine Tunik Koleksiyonu
Armine, 2015 senesinden bu yana ilkbahar / yaz koleksiyonları için tunik modellerine yer vermeye başlamıştır. Her dönem geliştirmiş olduğu moda detaylarını ve özel hazırlanmış koleksiyonlarını müşterilerine sunmaktadır. Farklı beden ölçülerine ve farklı renklerle tesettür kullanan müşterilerinin gardırobunu süslemek istemektedir. Bahar ve yaz dönemlerinde kadınların ürün kalitesinden ve kullanışından dolayı hem rahat hem de ferah modeller olarak sizleri rahat ettirecektir. İpek dokuma ürünlere yer vermeye çalışan firma sayesinde yaz aylarında hem hafif kıyafetler hem de ter emici özellik sayesinde kullanan kadınları rahat ettirme özelliğine sahiptir. Hem giyim hem de eşarp modellerini birbiriyle rahatlıkla kombin yapabilir ve kendi tarzınızı ortaya koyabilirsiniz.

Birbirinden Şık Renklerde Tunikler
Özellikle yeni sezon koleksiyonunu ele alacak olursak bu dönemde de renk renk ürünlerle karşımıza çıkmaktadır. Yaz ayları renklerin ve eğlencenin zamanı olduğuyla bilinmesinden dolayı, tesettürlü kadınların da zevkleri ve istekleri göz önüne alınarak bu renkler bu koleksiyonlarda yer almaktadır. Tunik modellerinde düğmeli ya da fularlı modellerin oldukça yüksek talep gördüğünü de belirmek gerekir. Hem farklı renklerin hem de farklı bedenlerin ürün yelpazesini genişletmesinden dolayı çok tercih edildiği gibi, aynı zamanda ürünlerin yaz ayları ve sıcak havalar için de uygun olması asıl önemli konudur. İpek modellerin yaz aylarında ter emme özelliği olması ve kıyafetlerin ağırlık bırakmamasından dolayı rahat ve ferah bir dönem geçirmenizi sağlamaktadır. .

Harika Modeller Eşliğinde Tunikler
Tesettür giyiminde, kadınların en çok şikayet ettikleri konu, kıyafet sıkıntısı ya da ürünlerin beden sıkıntısı olmuştur. Çünkü çoğunlukla hazır giyimler açık kıyafet tercih eden kişiler üzerine yoğunlaşmıştır. Bu da tesettür giyiminin azınlık olmasından dolayı sıkıntı çekmelerine neden olabilmektedir. Daha doğrusu bu sektör üzerinde çok fazla üretim yapan bir mağazacılık çok yaygın değildir. Bu nedenle Armine, bu sektörün hem en büyük sorununu gidermeye çalışmakta hem de kadınların yaz ya da kış giyimlerinde rahat etmelerini aynı zamanda ürünlerini buna göre geliştirmeyi amaçlamaktadır. Fiyat konusunda da çok uygun olmasından kaynaklı olarak, kadınların en çok tercih ettiği firma olması çok normaldir.

2018 Kış Sezonunda Tunik Trendleri
2018 senesine girmemizle birlikte hem yeni sezon ürünleri hem de gelecek mevsimin ürünleri tanıtıma başlandı. Bu dönemin modasının nasıl ilerleyeceğini bile kolaylıkla anlayabiliyoruz. Kıyafetlerin mağaza vitrinlerinde yer alması ve tanıtılan ürünlerle bu sene ve 2019 sezonunu nasıl geçireceğimizi az çok biliyoruz. Ancak tesettür giyimi bu konuda bazen tıkanmaktadır. Çünkü hazır giyim her zaman tesettür giyime hitap etmeyebiliyor. Bu nedenle bu konuda hizmet veren Armine ’de ürünlerinde tasarımlara ve özel koleksiyonlara yer vermeye, özel motiflere ve detaylara yer vererek farklılık yaratmaya çalışmaktadır.

Çoğunlukla tesettür giyinen kadınları koyu renklerle hayal etmekte ve onların koyu renkler giymesine alışığız. Ancak Armine koleksiyonlarında koyu renklerden daha çok açık ve yaz renklerine yer vermeye çalışmaktadır. Özellikle sarı, açık mavi, yeşil, kırmızı gibi renklere sık rastlanmaktadır. Renk yelpazesi oldukça geniş olan markanın, sadece giyim alanında değil, eşarp gibi aksesuarların üretiminde de farklılığa dikkat çekmektedir. Bu sayede kombinlerinizi dilediğiniz gibi zıtlık ya da uyum içinde yapabilirsiniz.

Kombinlerle Tarzınızı Yansıtın
Her zevke göre ve her tarza göre farklı skalalarda üretim yapmakta olan firmanın tüm modellerine mağazalarından ya da internet sayfasından rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Diz altına kadar inen, yarasa kol ya da farklı kol detaylarına sahip olan salaş ama tarz kıyafetlerle karşımıza çıkıyor. Kot pantolon ya da spor ayakkabı ile kullanıldığı zaman hem tarzınızı farklılaştırabilir hem de cool bir havaya bürünebilirsiniz. Ayrıca topuklu ayakkabı kullanmayı sevenler içinde ince topuklarla bu kombin zarif bir hale dönüşebilir. Tunikler sadece tek model değil aynı zamanda asimetrik kesimlere de sahiptir. Emin olabilirsiniz, Armine sadece sizlere kıyafet sunmayacak aynı zamanda tarz da yaratacaktır.

Ayrıca abiye elbiselere ve özel günlerle kullanmanız için şık kıyafetlere de yer vermektedir. Hem elbise üretiminde hem de iki parça halinde abiyelerle sizlerin tarzını destekleyen firma, rengarenk ve tarz kıyafetleri sizler için mağazalarında satışa sunmaktadır.

Armine Tunik Modellerinden Örnekler

Çiçek desenli yeni sezon armine tunik

Çiçek desenli yeni sezon armine tunik

Bebe mavi armine tunik

Bebe mavi armine tunik

Salaş uzun renkli armine tunik

Salaş uzun renkli armine tunik

Lacivert renk tunik

Lacivert renk tunik

Ekru rengi armine tunik

Ekru rengi armine tunik

Pudra rengi armine tunik

Pudra rengi armine tunik

Armine Tunik modelleri hakkında detaylı bilgileri buraya tıklayarak görebilir ve bu sayfa üzerinden sipariş geçebilirsiniz.


PAYLAŞ
İlgili Konular