Kadın & Moda Sitesi
2018 Yeni Tarz Kışlık Bayan Kaban Modelleri

2018 Yeni Tarz Kışlık Bayan Kaban Modelleri

04 Ocak 2018
Kaban modelleri her sene yeni yeni tarzları ile hayatımıza giriyorlar. Dış giyim ürünü oldukları için kabanlar konusunda yapacağımız seçim de bir o kadar önemli oluyor. 2018 senesi kaban modelleri de çeşitliliğe sahip. Kaban modelleri arasından tercih edeceğiniz modeller sizin tarzınızı belirleyecek. Seçeceğiniz modelleri belirli bir uyum konusunu dikkate alarak da tercih ederseniz çok daha isabetli […]

Kaban modelleri her sene yeni yeni tarzları ile hayatımıza giriyorlar. Dış giyim ürünü oldukları için kabanlar konusunda yapacağımız seçim de bir o kadar önemli oluyor. 2018 senesi kaban modelleri de çeşitliliğe sahip. Kaban modelleri arasından tercih edeceğiniz modeller sizin tarzınızı belirleyecek. Seçeceğiniz modelleri belirli bir uyum konusunu dikkate alarak da tercih ederseniz çok daha isabetli bir seçim yapmış olacaksınız. Özellikle kombin açısından kullanım kolaylığı olan ve aynı zamanda da sizi yansıtacak, şık kaban modellerinden tercih etmelisiniz.


Bayan kaban modellerinde ilk olarak çift düğmeli olan modeller dikkat çekiyor. Ön kısmı blazer ceket gibi çiftli düğmeler olan modeller oldukça şık bir görüntü veriyor. Özellikle gün içerisinde şık ya da klasik giyinmeniz gerekiyor ise bu tarzdaki modeller size uyumlu olacaktır. Metal düğmeli olanlar daha şık bir görüntü sağlarken kemik düğmeli olan modeller ise daha çok spor kombinlere ya da günlük tarza uyum sağlamak için ideal olmaktadır. Uzunluk olarak bu modellerin kalçaları kapatacak kadar uzun olduklarını görüyoruz. Bu şekilde modelin daha klasik ve daha şık yapısı da ortaya çıkmaktadır.

Canlı Renkler
2018 kaban modelleri arasında dikkatleri çeken bir başka şey ise renkler. Özellikle canlı renklerin çoğunlukta olduğu bir sezon olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Koyu renklerden vazgeçmek istemeyenler için siyah ve gri modeller de elbette ki mevcut. Ancak bunun dışında birçok çeşitte renkler de bulunuyor. Renkli modellerde özellikle bayanlar için öne çıkan tonlar arasında sıcak renkler mevcut. Bordo ve şarap rengi kaban modelleri hem esmer hem de sarışın bayanlara çok yakışacak model alternatifleri olabilir. Bunun dışında aynı renklerin daha açık tonları da sıklıkla karşımıza çıkıyor. Örneğin mercan rengi ve somon rengi kaban modelleri de canlı giyinmek isteyen bayanlar için ideal olacaktır.

2018 bayan kaban modelleri arasında farklı desenlere sahip olan modeller de ön planda. Bunlardan bir tanesi kamuflaj desen olarak adlandırılan askeri desen. Bu şekilde kaban modelleri günlük ve spor kombinlerin kurtarıcı parçası oluyor. Özellikle genç bayanlar için kullanılabilir. Diğer bir desen ise pötikare. Siyah beyaz başta olmak üzere pötikareli kaban modelleri sevimli bir detay olarak kabanlarda kullanılıyor. Pötikareli olan kaban modellerinde karelerin boyutları değişiklik gösteriyor. İsterseniz küçük kareli, isterseniz iri kareli olan modellerden tercih edebilirsiniz. Diğer bir desen de kazayağı modeli. Kazayağı deseni de kış aylarına yakışacak bir başka model.

Beyaz Kabanlar: Kaban modelleri arasında olmazsa olmazlardan bir tanesi de beyaz kabanlar. Bembeyaz giyinmeyi seven bayanlar için kış aylarında kullanılabilecek farklı tarzlarda beyaz kaban modelleri bulunuyor. Bunlardan bir kısmı kısa modeller. Ceket tarzı kabanlarda ya da şişme kabanlarda beyaz alternatifleri tercih edebilirsiniz. Bunun dışında uzun kabanlarda da güzel beyaz alternatifler bulunuyor. Özellikle siyah ile olan kombinlerden de tercih edebilirsiniz. Siyah düğmeler beyaz kabanlara yakışan bir detay olarak öne çıkıyor.

Kaban modellerinde kürk detayı da öne çıkan diğer bir şey. Kürk detayı her tarzdaki kabana uygulanabilir. Özellikle frapan ya da biraz daha şık olarak adlandırabileceğimiz kaban modellerinde bileklerde kürk detayı karşımıza çıkıyor. Bunun dışında yaka kısmında da kürk kullanımı oldukça yaygın. Bu detaylar sadece şık modellerde değil spor ya da günlük olan kaban modellerinde de ortaya çıkıyor. Özellikle kapşon kullanılmış olan modellerde kenar kısımlarında kürk detayı karşımıza çıkıyor. Bu kürkler elbette ki yapay olan kürkler. Trendlerden bir tanesi de renkli tüyler ve kürkler. Rengarenk ya da fosforlu renklerde üretilmiş olan kürkler spor kaban modellerine farklı bir görsellik katıyor.

Son olarak kaban modellerinde 2018 senesi için trend olan pembe tonlarından bahsedeceğiz. Pembe kabanlar normalde çok kullanılmamakla birlikte trendler arasında yer alınca popüler bile olabiliyor. 2018 senesinde pudra pembe, bebek pembesi tonları yaygın olarak bayanlar arasında karşımıza çıkıyor. Özellikle beyaz tonlarda tüyler ile birlikte olan kombinleri çok yaygın.

Bu Yılın En Güzel Kaban Modelleri

Hardal Rengi Kaban

Hardal Rengi Kaban

Gri Kaban

Gri Kaban

Kot Kombinli Kaban

Kot Kombinli Kaban

Tesettür Kaban

Tesettür Kaban

Kareli Kaban

Kareli Kaban

Spor Kaban Modelleri

Spor Kaban Modelleri

Beyaz Kaban Modelleri

Beyaz Kaban Modelleri

Seksi Kaban Modelleri

Seksi Kaban Modelleri

En Güzel Kaban Modelleri

En Güzel Kaban Modelleri

Kışlık Kaban Modelleri

Kışlık Kaban Modelleri


PAYLAŞ
İlgili Konular