Kadın & Moda Sitesi
2019 Koton Kadın Jean Bluz Modelleriyle Rahat Tarzı Benimseyin Galeri için tıklayın

2019 Koton Kadın Jean Bluz Modelleriyle Rahat Tarzı Benimseyin

14 Aralık 2018
Jean, yani kot pantolonların pamuklu dokularından gelen doğallık ve kolay, rahat kullanım hissi ile görünüşlerinden, tasarımlarından ve renklerinden sağlanan görsellik, neredeyse herkes tarafından sevildiği ve beğenildiği için kot pantolonların oldukça geniş kitleler tarafından kullanıldığı görülmektedir. Kot pantolonların dokularından elde edilen rahatlık ve şık görünümün kadın bluz modellerinde de kullanılması ile son derece güzel bluz modelleri […]

Jean, yani kot pantolonların pamuklu dokularından gelen doğallık ve kolay, rahat kullanım hissi ile görünüşlerinden, tasarımlarından ve renklerinden sağlanan görsellik, neredeyse herkes tarafından sevildiği ve beğenildiği için kot pantolonların oldukça geniş kitleler tarafından kullanıldığı görülmektedir. Kot pantolonların dokularından elde edilen rahatlık ve şık görünümün kadın bluz modellerinde de kullanılması ile son derece güzel bluz modelleri ortaya çıkartılmaktadır.


Kadın bluz modelleri zaten yapıları gereği hafif, kullanımı rahat ve zevkli olan kıyafetlerdir. Kullanımının rahat ve yapısının hafif olmasının yanı sıra görünüş bakımından da oldukça şık duran kıyafetlerdir. Bluzların estetik görünümleri ve rahat kullanımlarına bir de Jean dokunuşunun eklenmesi ile ortaya çok daha doğal ve spor bir görünüm çıkmaktadır.

Kendi Tarzınızı Yansıtın
Kendi farklı tarzını yansıtmak, kıyafet seçimleri ile diğerlerinden bir adım ötede durmaktan hoşlanan kişilerin kıyafet dolaplarında geniş bir yer kaplayan bluz modellerine jean bluzların eklenmesinin, işlevsel ve estetik yönden bir bakıma gerekli olduğu söylenebilir. Bluzların sosyal hayatta, akşam dışarıya çıkarken ya da arkadaşlarla buluşmaya giderken tercih yüzdesi yüksek olan kıyafetler olmasının yanı sıra bu gibi zamanlarda jean bluzların kullanımı ile daha rahat ve spor bir görünüm kazanılabilecektir.

Koton, jean renklerini ve dokusunu bluz modellerine aktararak zaten aşina olunan ve kullanımından zevk alınan kot pantolon hissini bluz modellerine taşımıştır. Renkleri ve desenleri ile her birinin kendi tarzı olan Koton jean bluz modelleri, birbirinden farklı kombin seçeneklerine olanak sağlamaktadır. Bahar ve yaz aylarında daha geniş kullanım alanı bulacak olan Koton jean bluz koleksiyonu, aslına bakılırsa yılın tüm aylarında kullanılabilecek olan modeller de barındırmaktadır. Birbirinden farklı kombin seçeneklerine imkan sağlayan Koton jean bluz modelleri, Koton mağazalarındaki vitrinlerde ve internet mağazasında kolaylıkla bulunabilecektir.

Daha Serbest ve Daha Spor Tarzlar
Jean bluz modellerinde normal bluz modellerinden biraz daha serbest ve spor bir havanın hakim olduğunu belirtmek gerekir. Mesaiye giderken ya da bir iş toplantısına giderken giyilebilecek olan bluz modellerinden ayrı olarak, daha gündelik, daha rahat hissettirecek yapıya sahip, gerek kot gerek kumaş pantolonla rahatlıkla kullanılabilecek olan modellerdir. Yaz aylarında şortla kumsalda, tatilde ya da gündelik yaşantıda bir şortla kullanılarak oldukça başarılı tasarımların elde edilebilecek olduğu modeller barındırmaktadır. Spor ve serbest bir havası olan jean bluz modelleri, Koton’ un AVM’ lerdeki mağazalarından ve internet mağazasından temin edilebilecektir. Koton mağazaları ve internet sitesi üzerinde birbirinden farklı renklerde, desenlerde ve tasarımlarda jean bluz örnekleri bulunmakta ve müşterilerin beğenisine sunulmaktadır.

İnternet üzerinden gerçekleştirilecek olan satın alımlarda kişilerin ürünleri kısa süre içerisinde adreslerine kargo aracılığıyla ulaştırılacaktır. Ürünlerin iadesi ve ürün değişimi gerçekleştirilebilecek olduğu için denk gelmeyen ya da herhangi bir sebepten dolayı geri vermek istenen ürünler Koton mağazaları aracılığıyla değiştirilebilecek ya da iade edilebilecektir. Koton mağazalarında ve internet mağazasında, aşağıda aktarılan ve bu modellerden farklı daha birçok model bulunmaktadır. Koton jean bluz modelleri şu şekilde aktarılabilir.

Koton Kadın Jean Bluz Modelleri Fiyatları ve Satın Alma
Eğer sezon ürünlerine yetişebilirseniz buraya tıklayarak Koton online mağazasından bu modelleri satın alabilirsiniz. Ya da Koton mağazalarından da satın alabilirsiniz. Sezon ürünleri tükenebileceğinden bu modellerin yeni tasarımlarını satın almanızı öneririz.


PAYLAŞ
İlgili Konular