Kadın & Moda Sitesi
Bayan Bere Modelleri Galeri için tıklayın

Bayan Bere Modelleri

24 Mart 2023
Bere modellerinden çeşitli örnekleri resim galerisinde izleyebilir ve videolu anlatımlarla örgü bereler örmeyi öğrenebilirsiniz.

Bere Kime Yakışır?

Kadın Bere Modelleri, Bere kullanımı kış ve sonbahar aylarının vazgeçilmezlerinden bir tanesi. İki ayrı yönden de bere kullanımı önemli. Öncelikle soğuk havalardan korunabilmek, kulak ve başın sıcak durmasını sağlayabilmek için bere kullanımı şart. Ancak elbette özellikle bayanlar için bereler bundan çok daha fazla anlam taşıyorlar. Sıcak tutmanın yanı sıra özellikle görünümü tamamlayan bir aksesuar olarak vazgeçilmez parçalardan bir tanesi. Montların, yağmurluk, ceket ve kabanların bir tamamlayıcısı olarak bere kullanılıyor.


Bayanlar için bere modelleri çok fazla çeşitlilik gösteriyor. Bere modelleri arasında her tarzda bayana hitap edebilecek modeller mevcut. Bu modeller arasında en çok tercih edilenler elbette ki örgü bere modelleri oluyor. Özellikle örgü olan bere modelleri hem daha sıcak tutuyor hem de istediğiniz renkte ve modelde olabiliyor. Dilerseniz sade ve düz bir bere modeli tercih edebilir, isterseniz de daha farklı ve detaylı bir model de tercih edebilirsiniz.

Bayan bere modelleri arasında daha çok detaylı olan modeller ilgi görüyor. Bere modelleri arasında örneğin ebruli ip ile üretilmiş olan modeller dikkat çekiyor. Bu iplerde birbiri ile uyumlu olan renkler aynı ip üzerinde geçişli olarak bulunuyor. Bu geçişler ile birlikte bere örüldüğünde ortaya degrade modelde farklı bir görüntü ortaya çıkıyor. Bu modeller özellikle renkli giyinmekten hoşlanan ya da giyimine hareket katmak isteyenler için ideal olacaktır. Bu şekilde olan bere modellerinde pastel tonlarda bir tercih yapılabileceği gibi aynı zamanda renkli ve canlı tonlarda da ip seçimi yapılabilir.

Bayan Bere Modelleri:

Bayanlar için olan bazı bere modellerinde ise aksesuarlar tercih ediliyor. Berelerde küçük materyaller, zımbalar ya da düğmeler kullanılabilir. Bere modellerinde özellikle alnın sağ ya da sol kısmına gelecek şekilde kullanılan aksesuarlar güzel bir görüntü verebiliyorlar. Bu modeller daha çok salaş görüntüde olan bere modellerinde bulunuyor. Örgü berelerde örgüden üç boyutlu aksesuarlar da elde edilebiliyor. Bu modeller de oldukça şık bir görüntü oluşturuyorlar. Bayan bere modelleri bere kullanacak olan bayanlar için çok çeşitli olan model alternatifleri sunuyor. Şimdi bu modellere daha ayrıntılı olarak bakalım.

Bere Yapımı Videolarını İnceleyebilirsiniz


PAYLAŞ
İlgili Konular