Kadın & Moda Sitesi
Bayan Uzun Örgü Elbise Modelleri

Bayan Uzun Örgü Elbise Modelleri

Kadınlara özgü uzun örgü elbise modelleri. Sonbahar ve kış aylarında giyebileceğiniz bu örgü elbiseleri aynı zamanda serin havalarda da giyebilirsiniz.

Yetişkinlere özgü örgü elbise modellerini inceledik. Genelde uzun modellerden oluşan bu örgü elbiseleri serin havalarda giyebilirsiniz. Modellerden de göreceğiniz üzere oldukça havalı ve güzel örgü elbiseler var.


Elbiseler kadınlar için hem yaz aylarının hem de kış aylarının kurtarıcı tarzları arasında yer alır. Kadınlar hayatlarına çocukluktan itibaren şık ve gösterişli elbiselerle başlarlar.

Elbise Giymek Abartılı Bir Durum Mu?
Bazen kadınlar için elbise giymek çok abartılı bir eylem gibi gözükebilir ve bunun şık ortamlara giyilmesi gerektiği fikri olabilir. Ancak bu artık çok doğru bir fikir değildir. Özellikle son zamanlarda hem yaz koleksiyonlarında hem de kış koleksiyonlarında yer verildiği üzere kadınların şık ve sade elbiselerle gündelik hayata dahil olduğunu görmekteyiz.

Kadınlar kıyafet konusunda sadece bir giyim olarak bakmaz bunu bir hayat tarzı olarak görürler. Bu nedenledir ki; kadınlar için yapılacak her kombin, giyilecek her kıyafet tarzı yansıtmalıdır. Bu nedenledir ki firmalar kadınlar için farklı tarzlarda ve zevklerde kıyafetler üremeye öncelik vermektedir. Kadınlar için yapılan bu koleksiyonlardan bir kısmı da elbiseler üzerine gelişme göstermektedir.

Örgü Elbiseler
Kadınlar için örgü elbise modelleri sık tercih edilen modeller arasında yerini almaya başladı. Özellikle hem yaz hem de kış aylarında bunlar sık görülüyor. İnce yapıda da olsa örgü detayları olan elbiseler artık çok moda. Çünkü hem rahat hem de şık gözüküyor.

Örgü Elbise Modellerinde Askılı ve Uzun Kollar; Genellikle vücudu saran askılı ya da uzun kollu elbise modelleri en çok gördüğümüz modeller arasında. Bunun yanı sıra boğazlı ve salaş elbise modellerine de çok sık rastlıyoruz.

Örgü Elbise Modellerinde Boğazlı ve Salaş Modası; Özellikle salaş elbiseleri belden kemer ile kombin yaparak şık kombinler elde etmeyi seven kadınlar için çok rağbet görmektedir. Boğazlı örgü elbise modelleri de bu tercihler arasında kışı çok tüketilen ürünlerdendir. Boğazlı ve salaş kıyafetler giymeyi seven kadınlar için bu tasarımlar canlı renklerle, sade ve tek renk şeklinde olduğu gibi ortaya çıkacak bir takım renk detaylarıyla da karşımıza çıkmaktadır.

Örgü Elbise Modelleri Kombin Önerileri
Örgü elbise modelleri kış aylarında spor ayakkabılarla, çizmelerle ya da botlarla kombin edilebilir. Bu sizlerin o an yaratmak istediğiniz kombine göre şekillenir. Spor tarzı yakalamak için ince bir çorap ile elbisenizin altına sade bir spor ayakkabı kullanabilirsiniz. Bunun yanında topuklu bir bot ya da ayakkabı ile şıklığı yakalamanızda mümkündür.

Örgü Elbiseler ve Bot: Ya da soğuk ve kışı temsil etmek isterseniz botlarınızı kullanarak daha salaş ancak göz alıcı bir görünüm yaratabilirsiniz. Sırt çantası ile aya da şık gündelik çantalarınızla da kombin edilmek için uygun parçalardandır.

Şimdi sizlere özel seçtiğimiz Örgü Elbise Modellerinden örnekler sunalım.

Omuzları Açık Örgü Elbise

Omuzları Açık Örgü Elbise

Uzun Örgü Elbise Modelleri: Omuzları Açık Örgü Elbise
Kış aylarında güzel bir davete giderken ya da kendinizi şık hissetmek istediğiniz zaman bu tarz örgü bir elbise tercihi muhteşem olacaktır. Siyah ve gri renk uyumunun yakalanmış olduğu elbisenin omuz yapısı oldukça göz alıcı ve bu bölgede kullanılan renk geçişi de elbiseye ayrı bir zarafet katmış durumda. Elbisenin uyun olması nedeni ile ince topuklu bir ayakkabı ile kombin yapmak daha hoş olacak ve hem boyunuzu uzatacak hem de elbisenin havasını biraz daha ortaya çıkartacaktır.

Uzun Kollu Balık Örgü Elbise

Uzun Kollu Balık Örgü Elbise

Uzun Örgü Elbise Modelleri: Uzun Kollu Balık Örgü Elbise
Hem yaz hem de kış aylarında bu tarz kesimde elbiseler görmek mümkündür. Yaz aylarında da çoğunlukla askılı modelleri karşımıza çıkmaktadır. Bu model kış aylarında da çok tercih edilmektedir. Hem güzel bir fiziği olan kadınların tercih ettiği hem rahat olması hem de şık gözükmesi bu elbisenin gösterişini ortaya koymaktadır. Boğazlı yapıda tercih edilmiş bu tasarım ise son dönemlerde be gelecek birkaç dönem daha görmeye devam edeceğimiz güzel bir örgü elbiseler arasındadır.

Uzun Rahat Örgü Elbise Modeli

Uzun Rahat Örgü Elbise Modeli

Uzun Örgü Elbise Modelleri: Uzun Rahat Örgü Elbise Modeli
Etnik tasarımlar seven kadınlar için bu tarz elbise tasarımları oldukça kullanışlı ve idealdir. He salaş hem de kendi tarzına uygun giyinen kadınlar için bu tip elbiseler hem yaz aylarında hem de kış aylarında çok sık tercih edilmektedir.  Yine etnik desenli bir kolye ile basit bir şekilde kombin edilebilir. Sizler için gündelik hayatta ve bir arkadaş toplantısında hem rahatlık yaratabilir hem tarzınızı dışarı yansıtmanıza yardımcı olabilir.

Kış Ayları İçin Örgü Elbise Modelleri

Kış Ayları İçin Örgü Elbise Modelleri

Uzun Örgü Elbise Modelleri: Kış Ayları İçin Örgü Elbise
Cıvıl cıvıl tasarımlardan hoşlanan kadınlar için çok ideal bir elbisedir. Kış aylarında ince bir çorap yardımı ile muhteşem görünmek mümkün. Ayağınıza Cat tarzda botla ya da uzun bir çizmeyle bile rahatlıkla uyum sağlayacaktır. Üstünde ki birbirinden renkli ve canlı desenler sayesinde kış aylarının havasını değiştirmeniz mümkün olacaktır. Ayrıca güne enerjik başlamak için ve etrafınızda ki insanlara olumlu bir enerji vermek adına tasarımı çok hoş bir örgü elbisedir.

V Yaka Örgü Elbise

V Yaka Örgü Elbise

Uzun Örgü Elbise Modelleri: V Yaka Örgü Elbise
Farklı bir tarzda tasarlanmış olan bu model de yine tarz sahibi kadınların tercih etmesi mümkün olan elbiseler arasındadır. Kombin ihtiyacı hisseden tek başına ise fazla salaş kalabilecek türden bir elbisedir. İster bel kısmında bir kemer ile kombin yapın isterseniz de saç ve aksesuarlarınızda elbiseyi hareketlendirin. Tamamen sizin tarzınıza ve zevkinize bırakılmış bir kombindir.

Sonbahar ve Kış Ayları İçin Örme Elbise

Sonbahar ve Kış Ayları İçin Örme Elbise

Uzun Örgü Elbise Modelleri: Sonbahar ve Kış Ayları İçin Örme Elbise
Kış aylarında hem erkek hem de kadınların tercihleri arasında mutlaka boğazlı bodylerde yer almaktadır. Özellikle kadınlar için kış aylarının kurtarıcıları bile sayılır. Kombin yapmak istemeyen ve basit şeyler giymekten hoşlanan kadınlar için rengarenk boğazlı bodyler tüm kışın kurtarıcısı olabilir. İşte bu elbise de bu tarzı seven kadınlar için boğazlı body tarzını andıran ve vücudu saran tarzda tasarlanmıştır. Gündelik hayatta şık görünüm kazanmak için bu tarz elbiseleri tercih edebileceğiniz gibi aynı zamanda toplantı ve iş yeri gibi alanlarda da giymeniz mümkündür.

Örgü Elbise Modellerini Satın Almak
Umarım bu modelleri beğenmişsinizdir. Beğendiğiniz modelin benzerini örebilir ya da ücret karşılığı ördürebilirsiniz. Resimlerde gördüğünüz modeller rosegal.com isimli sitede satılmaktadır. Linkle tıklayarak direk örgü elbise modellerini listeleyebilirsiniz. Satın alma imkanınız varsa bu site üzerinden alabilir ya da elbise modellerini kendinize özgü tasarlayabilirsiniz.


PAYLAŞ
İlgili Konular