Kadın & Moda Sitesi
Bayanlarda Takım Elbiseyi Sever İşte Birkaç 2018 Model Örnek

Bayanlarda Takım Elbiseyi Sever İşte Birkaç 2018 Model Örnek

06 Mart 2018
Takım elbise denildiğinde her ne kadar erkeklere özgü bir kıyafet tarzı akıllara düşse de bayanlar için takım elbise de vardır. Ancak bu bildiğimiz anlamda bir takım elbise değildir elbet. Buradaki takım elbiseden kasıt oldukça uyumlu 2 ya da 3 kıyafetin bulunmasıdır. Bayanlarda iş yaşamında veya özel gün ve gecelerde önemi artan bu kıyafetlere ilgi git […]

Takım elbise denildiğinde her ne kadar erkeklere özgü bir kıyafet tarzı akıllara düşse de bayanlar için takım elbise de vardır. Ancak bu bildiğimiz anlamda bir takım elbise değildir elbet. Buradaki takım elbiseden kasıt oldukça uyumlu 2 ya da 3 kıyafetin bulunmasıdır. Bayanlarda iş yaşamında veya özel gün ve gecelerde önemi artan bu kıyafetlere ilgi git gide artmaktadır. Bu yazımızda ise size bazı modellerden bahsedeceğiz.


İkili Tunik Takım Elbise Modeli
Her ne kadar bu model genellikle tesettürlü bayanlar tercih etse de tesettürlü olmayan bayanlar için de gayet uygun olduğunu belirtelim. Bu modelde gömlek yakalı önlük tarzı bir elbiseye eşlik eden zıt tonlarda orta boylu bir tunik bulunur. Bu renk karmaşasını dengeleyecek biçimde ise pantolon bu iki rengin ortasında bir tonda bulunur ve oldukça geniştir. Bu takım modeli günlük yaşam için hafif ağır kaçabilecek olsa da iş yaşamı ve özel gün ve geceleriniz için muhteşem bir modeldir. Sadelik ve iddialı duruşu harmanlayan bu model için açık renkler ve bunlar arasından da genellikle su renkleri tercih edilmesi tavsiye olunur.

Kruvaze Keten Takım Ceket-Pantolon Modeli
Bu modelde duruşun ana simgesi yalnızca ceket ve pantolondur. İçine giyilebilecek olan farklı türde kıyafetler kişinin tercihine kalmıştır. Kruvaze kesim ceket slim fit değildir ve vücuda tam oturmaz. Ancak bir v yaka görünümü oluşturup hafif bir göğüs dekoltesi edası kattığı için sanki böyle değilmiş gibi durur. Slim fit’in güzelliğini klasikliğin rahatlığı ile harmanlayan bu modelde pantolon ise kalça kısmında vücuda otururken aşağı doğru gittikçe bollaşır. Bu takım modeli günlük yaşam için hafif ağır kaçabilecek olsa da iş yaşamı ve özel gün ve geceleriniz için muhteşem bir modeldir. Sadelik ve iddialı duruşu harmanlayan bu model için açık renkler ve bunlar arasından da genellikle su renkleri tercih edilmesi tavsiye olunur.

Yün Takım Elbise 3 lü Takım Modeli
Bu model takım elbise modelleri içinde daha çok günlük yaşamımızda da rastlayabildiğimiz ve kullanım alanı oldukça geniş olan bir modeldir. Bu takım elbise bluz, blazer ceket ve pantolondan oluşmaktadır. Bu sebeple hiçbir ek kıyafete gerek kalmadan muhteşem ve çarpıcı bir modeldir denilebilir. Ceket slim fit olmasına rağmen bluzun rahat duruşu ile bu dengelenmektedir. Genellikle kırmızı ve siyah gibi çarpıcı renkler ile karşımıza çıkan bu model orta yaş kadınlar için oldukça uygundur. Daha çok iş hayatında kullanılan bu model için bu bir zorunluluk değildir. Bu takım modeli günlük yaşam için hafif ağır kaçabilecek olsa da iş yaşamı ve özel gün ve geceleriniz için muhteşem bir modeldir. Tercih edildiğinde iddialı ve sert renkler ile birlikte kullanılması tavsiye edilir.

Pötikareli Takım Modeli
Bu takım modeli bir blazer ceket ve bir pantolon üzerine temel alınmıştır. Genellikle sıcak yaz sabahları pikniklerde gördüğümüz pötikare desenlerin moda tarafından muhteşem bir biçimde yeniden uyarlanması denilebilir. Ceket ve pantolon da slim fit olduğu için bu takım elbisenin çok rahat olmadığını belirtelim. Bu takım modeli günlük yaşam için hafif ağır kaçabilecek olsa da iş yaşamı ve özel gün ve geceleriniz için muhteşem bir modeldir. Sadelik ve iddialı duruşu harmanlayan bu model için açık renkler ve bunlar arasından da genellikle su renkleri tercih edilmesi tavsiye olunur. Siz de bayan takım elbise modelleri hakkında bilgi almak için yazımızdan faydalanabilirsiniz.

Bayan Takım Elbise Modellerinden Örnekler

Vintage bayan takım elbise

Vintage bayan takım elbise

Kadın takım elbise

Kadın takım elbise

İş kadınları için takım elbise

İş kadınları için takım elbise

Kahverengi desenli kadın takım elbise modeli

Kahverengi desenli kadın takım elbise modeli

Bodyflirt bayan takım elbise

Bodyflirt bayan takım elbise

Zeytin yeşili alibaba bayan takım elbise

Zeytin yeşili alibaba bayan takım elbise


PAYLAŞ
İlgili Konular