Kadın & Moda Sitesi
Colins Kadın Mont Modelleri 2019 Kreasyonları Galeri için tıklayın

Colins Kadın Mont Modelleri 2019 Kreasyonları

29 Ocak 2019
Colins mağzalarında satılan yeni sezon mont modellerini yakından inceledik. Ürünlerin kalitesi, renk seçenekleri, fiyatları ve satın alma seçenekleri.

Colins Türkiye’de birçok yerde mağazası bulunan ve isim yapmış önemli mağazacılık zincirlerinden birisidir. Colins markası özellikle kadın ve erkek giyimi üzerine üretim yapmaktadır. Kot, Gömlek, kaban, basic giyim, hırka modelleri üzerinde çalışmalar yaparak karşımıza çıkmıştır. Colins modelleri üretim yelpazesi çok tasarımsal modeller üzerinde kendisini göstermez. Daha basit ancak şık ve kaliteli ürünlerle piyasa değerini korumaktadır. Günümüzde özellikle Jean giyimi üzerine akıllara gelen belli başlı markalardan birisi olmayı başarmıştır. Son zamanlarda giyim alanında orta sınıfı biraz zorlayacak fiyat yelpazesine de sahip olduğunu söylemek gerekir. Daha çok spor şıklığı üzerinde ve rahat kıyafetler tasarlama yolunda adımlar atmıştır. Kendine özgü bir mağazacılık anlayışına sahiptir.


Colins markasının kadın ürünleri de daha çok spor gömlek, tişört, sweatshirt, kot pantolon ve kot ceket modelleri üzerinde şekillenmektedir. Rahatlık mağazanın temsil ettiği bir vizyon olmuştur. Özellikle mont türlerinde de genellikle spor tarzda ürünler karşımıza çıkmaktadır. Günümüz modasına yön vermekte başarılı olduğu gibi ürünler şık olduğu kadar rahatlığı da sizlere sunmaktadır.

Değişik Tarzlar ve Zevklere Hitap Eden Modeller
Her kadının tarzına ve zevkine hitap edecek mont modellerine sahip olan Colins, ürünlere farklı özellikler kazandırmayı da ihmal etmemiştir. Bir dönem Colins montlarında en çok tercih edilen model, ufacık poşetin içine sığacak fonksiyona sahip üretilen montlardı. Bir dönem birçok kişi bu modelleri severek aldı. Özellikle sık seyahat eden kişiler için hem rahat hem de valizde çok yer kaplamayacağı için oldukça sevilerek kullanıldı. Renk çeşitliliği bakımından da her rengi kullanmaya özen gösteren bir marka ile karşı karşıyayız.

Her formda ve tasarımda modeller bulmak mümkündür. Deri ceket isteyen kişiler için hem parlak, hem pelüş hem de süet mont tarzlarını bulmanız mümkündür. Bunun yanı sıra mont boyları konusunda da çeşitlilik sunmaktadır. Kısa ve daha modern gözüken montlara ağırlık veren bir marka olsa da bunun yanı sıra uzun ve şişme montları da koleksiyonundan eksik etmemektedir. Özellikle kış aylarında tüm vücudunu korumak isteyen kadınlar için ideal ve gösterişli bu modelleri de yine Colins mağazalarından bulmak mümkündür.

Ayrıca Colins mağazalarında sadece dış giyim üzerine mont ve kaban seçeneklerini değerlendirmek zorunda değilsiniz. Aynı zamanda özellikle Akdeniz iklim kuşağında yaşıyorsanız daha çok yağmurluk formunda üretilen koleksiyonlara da göz atabilirsiniz. Birbirinden farklı ve güzel modelleri bulunduğu gibi aynı zamanda renkli tarzda da ürünlere ulaşmak mümkündür.

Colins Kadın Mont Modelleri Fiyatları ve Satın Alma
Mont modellerinin güncel fiyatları ve satın alma seçeneklerini görmek için buraya tıklayabilirsiniz. Aradığınız modelleri bulamazsanız yeni sezon ürünlere bakabilirsiniz.


PAYLAŞ
İlgili Konular