Kadın & Moda Sitesi
Colins Uzun Kollu Antrasit Gömlek Modelleri Bayanlar İçin Galeri için tıklayın

Colins Uzun Kollu Antrasit Gömlek Modelleri Bayanlar İçin

27 Ocak 2019
Colins markasından kadınlara özgü yeni sezon antrasit gömlek modelleri. Ekose desenli, transparan gibi farklı tarzlardaki bu modelleri inceleyebilir fiyatlarına göz atabilirsiniz.

Günümüz modası oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. Kadın ya da erkek fark etmeksizin her kategoriye özel tasarlanmış birbirinden farklı tekstil parçalarını bulmak mümkündür. Özellikle hazır giyimin yaygınlık kazandığı 2000 sonrası dönemde insanların zevklerine ve tarzlarına özel ürünlerin çeşitliliği de yaygınlık kazanmış oldu. Son zamanlarda birbirinden farklı marka ve bu markaların yer verdiği modeller sayesinde Türkiye ve dünyada kıyafet sektöründe bir atılım yaşanmıştır. Önceden tasarım ürünler yalnızca yüksek gelirli kitlelere hitap ederken artık, orta kesimli bireylerinde ulaşım göstereceği mağaza ve markalarında özel tasarım ürünler kullandığı, özel modeller ve tasarımcılardan yararlandığına şahitlik ediyoruz. Bu da Türkiye sektörünün tekstil alanında ki gelişimini desteklemektedir.


Türkiye kumaş ve tekstil alanında uzun yıllardır bilinen ve kalitesinden dolayı tercih edilen bir ülke olmuştur. Özellikle ipek ve dokuma kumaşlar bakımından önemli bir Pazar payına sahiptir. Bu durum uzun yılar boyunca yabancı sermayelerin Türkiye’de yatırımını desteklemiş ve aynı zamanda ürünlerinin Türkiye menşeili üretilmesine neden olmuştur.

Son Zamanlarda Antrasit Gömlekler Dikkat Çekiyor
Günümüz kıyafet tasarımlarında gündelik, günlük, özel ve iş yaşamına uygun ürünler üretilmektedir. Bugün gömlek hem kadın hem de erkek sektöründe çok tercih edilen ürünlerden birisidir. Özellikle özel ya da iş hayatında şık bir parça olduğu için önemle seçilir. Son zamanlarda öyle ki özellikle kadınlarda, klasik gömlek modellerinin dışına çıkılmış ve tasarım ürünler çıkarılmaya, hareketlilik kazanılmaya başlanmıştır. Son dönemlerin en çok tercih edilen gömlek modellerinden birisi ise Antrasit gömlek modelleri olmuştur.

Antrasit gömlek modelleri koyu füme olarak da adlandırılmaktadır. Koyu siyah tonlarını biraz daha açığı olan ve taş kömürü olarak bilinen madenin rengini andırmaktadır. Zaten Antrasit kelimesi de bir maden türü olan taş kömürünün Antrasit türünden ismini almaktadır. Antrasit kömürü ise, kömür madeninin türleri arasında doğal katı yakıtlar kategorisinde en yüksek kaloriye yani ısı gücüne sahip olan kömür türü olarak bilinir. Tekstil sektöründe ürünlerin isimleri seçilirken çok sıradan seçilmez çoğu zaman anlamların ürünü yansıtması beklenir. Antrasit tasarımlar sadece renk benzerliğinden dolayı bu ismi almamakla birlikte güçlü ve yakıcı bir özelliğe sahip olmasından dolayı almaktadır.

Pahalı bir kömür türü olduğu için kullanımı çok yaygın değil yani değerli bir madendir. Ürünlerde ki kıyafetlerin antrasit tasarımları bu nedenle gözde seçilen ürünlerdir. Isınmadan çok kimyasal faaliyetlerde çok kullanıldığı gibi doğada da çok yaygın bulunan bir maden olmadığı için satışı çok yaygın değildir. Antrasit tasarımlar tekstil sektöründe de bu nedenle ilk olarak lüks markaların tasarımlarında kendisini göstermiştir. Birçok ünlü marka dönem dönem antrasit tasarımları sunarak özel bir koleksiyon oluşturabilmektedir.

Colins Uzun Kollu Antrasit Gömlek Modelleri Fiyatları
Modelleri incelemek, satın almak ve güncel fiyatlarını görüntülemek için buraya tıklayabilirsiniz.


PAYLAŞ
İlgili Konular