Kadın & Moda Sitesi
Erkek Dövme Modelleri

Erkek Dövme Modelleri

24 Mart 2023
Erkek Nereye Dövme Yaptırmalı? Erkek Dövme Modelleri, Dövmeler marjinal erkekler için kendilerini ifade etmenin en kolay yollarından bir tanesidir. Dövme modelleri özellikle farklı tarzları ile erkekler için farklı bir detay oluyor. Dövme yaptırmayı düşünenler için öncelikle ciddi bir araştırma ve karar süreci geçirmek gerekiyor. Bildiğiniz gibi dövme yaptırmak geri dönüşü olmayan bir iş. Yaptırılan dövme […]

Erkek Nereye Dövme Yaptırmalı?

Erkek Dövme Modelleri, Dövmeler marjinal erkekler için kendilerini ifade etmenin en kolay yollarından bir tanesidir. Dövme modelleri özellikle farklı tarzları ile erkekler için farklı bir detay oluyor. Dövme yaptırmayı düşünenler için öncelikle ciddi bir araştırma ve karar süreci geçirmek gerekiyor. Bildiğiniz gibi dövme yaptırmak geri dönüşü olmayan bir iş. Yaptırılan dövme ömür boyu taşınmaya devam ettiği için dönüşü olmayan bir seçim oluyor. Öncelikle hangi bölgeye dövme yaptırılacağına ve daha sonra ne dövmesi yaptırılacağına karar vermek gerekiyor. Daha sonra dövme yaptırmak için profesyonel bir dövme ustası aracılığı ile dövme yaptırılabilir.


Erkeklerin en çok dövme yaptırdığı bölge her zaman için kollar oluyor. Kol dövmeleri erkeklerin en çok tercih ettiği dövme tarzı. Özellikle pazı bölgesine yaptırılan dövmeler erkeklerin favorisi. Peki hangi erkekler için pazı ve kol dövmeleri uygun olur? Tabi ki kaslarına güvenen ve cesaret sahibi erkekler için uygun olmaktadır. Zayıf erkekler için çok uygun bir dövme şekli olmaz. Kol bölgesinde dirsek ve bilek arasında uygulanan dövmelerde ise daha çok yazı ve karakterler ön plana çıkıyor. Önem verilen bir kişinin ismi ya da önemli bir sözün karakterlerini Latin ya da başka bir karakter tarzı ile yazdırabilirsiniz. Ancak isim ve benzeri şeyleri yazdırırken bunu ömür boyu vücudunuzda taşıyacağınız noktasını göz ardı etmemelisiniz.

Erkeklerin en çok tercih ettiği dövme tarzlarından bir tanesi de göğüs kısmında kullanılan dövmeler. Bu bölgede de asimetrik şekilde dövme yaptırılabilir. Ancak bunun için de fiziğine güvenen ve kaslı erkekler daha uygun olmaktadır. Bunun dışında daha kapsamlı dövme tarzları da yaptıran erkekler var. Kolları ve vücudu kapsayan dövmeler de marjinal erkekler için ideal olmaktadır. Erkekler için tüm gövdeyi kaplayan dövmeler daha farklı bir görüntü elde edilmesini sağlıyor. Çok nadiren bu tarz dövme yaptıran erkekler karşımıza çıkıyor. Gövde tamamına yapılan dövmelerde renkli tercihler daha çok yapılıyor. Bunun dışında figürler, yazılar bir arada kullanılarak marjinal desenler ortaya çıkarılıyor.

Erkek Dövme Hangi Kola Yapılır?

Dövme modellerinde iki farklı alternatif bulunuyor. Bunlardan ilki renksiz şekilde kullanılan dövmeler. Bu dövme şeklinde sadece siyah boya ile dövme uygulaması yapılıyor. Bu dövme şekli daha çok küçük dövmelerde, daha görünür bölgede yaptırılan dövmelerde ve yazı, karakter dövmelerinde tercih ediliyor. Aynı zamanda siyah dövmeler nötrleme açısından da çok daha kolay uygulanabilir bir dövme şekli oluyor. İkinci dövme şekli ise renkli olarak yaptırılan dövmeler. Renkli dövme şeklinde ise daha karışık desenler bir arada kullanılıyor. Bu desenler bir arada daha marjinal bir görüntü ortaya çıkarıyor. Renkli desenler ise özellikle gövde ve kol dövmelerinde tercih ediliyor.

Dövme şekillerinde daha az olarak tercih edilen alternatiflere değinelim. Bacak dövmeleri bunlardan bir tanesi. Bacaklarda bulunan dövmeler şort giymeyi seven erkeklerin tercihleri arasında sıklıkla yer alıyor. Bacak dövmeleri dizden ayağa kadar kullanılıyor. Daha gizemli bir imaj sergilemek isteyenler için ise farklı alternatifler bulunuyor. Bunlardan bir tanesi boyun dövmeleri. Boyunda özellikle kulak ve boyun arasında kullanılan dövmeler oldukça popüler. Bu bölümde küçük figürler size çok farklı bir hava katmayı sağlayacaktır. Boyun dövmeleri genç erkeklerin favorilerinden bir tanesi oluyor. Özellikle küçük ve renksiz bir figür tercihi isabetli bir seçim olacaktır. Bunun dışında eller de dövme yapmak için ideal olabilir. Ancak günlük hayatta eldeki dövmelerin kamufle şansı olmamaktadır. Dövme yaptırırken bu ayrıntıya dikkat edilmesi son derece önemli.

Erkek Dövme Modelleri

Erkek Dövme Resimleri

Erkek Dövme Resimleri

Erkek Kol Dövme Modelleri

Erkek Kol Dövme Modelleri

Erkek İçin Dövme Modelleri

Erkek İçin Dövme Modelleri

Erkek Omuz Dövme Modelleri

Erkek Omuz Dövme Modelleri

Erkek El Bilek Dövme Modelleri

Erkek El Bilek Dövme Modelleri

Erkek Göğüs Dövme Modelleri

Erkek Göğüs Dövme Modelleri

Erkek Vücut Dövme Modelleri

Erkek Vücut Dövme Modelleri

Erkek Omuz Kol Dövme Modelleri

Erkek Omuz Kol Dövme Modelleri

Kıvanç Tatlıtuğ Dövmeleri

Kıvanç Tatlıtuğ Dövmeleri

Erkek Dövme Modelleri

Erkek Dövme Modelleri

Dövme Modelleri Erkekler İçin

Dövme Modelleri Erkekler İçin

Erkek En Güzel Dövme Modelleri

Erkek En Güzel Dövme Modelleri

Diğer yazılarımız için buraya tıklayabilirsiniz.


PAYLAŞ
İlgili Konular