Kadın & Moda Sitesi
Hayvan Karakterli ve Resimli Çocuk Odası Duvar Saatleri

Hayvan Karakterli ve Resimli Çocuk Odası Duvar Saatleri

02 Aralık 2018
Çocuklarınız için duvar saatlerimi arıyorsunuz? Sevimli hayvanların karakterlerinden oluşan ve ünlü çizgi film karakterlerinden oluşan duvar saati örnekleri.

Çocuklar dünyada en masum gördüğümüz ve en güzel dünyaya sahip olan varlıklardır. Çocukları için ebeveynlerin de çabaları çok önemlidir. Birçok anne ve baba çocuklarının daha kaliteli bir yaşam sürmesi, hem ruhen hem de bedenen sağlıklı bireyler olması için ellerinden geleni yapmaktadır. Artık çocuklarımız doğmadan onlara odalar yapıyor, onlara kendilerine ait dünyalar yaratıyoruz. Son 15 senedir bu alanda ki özveri ve eğilim de gittikçe artmaya başladı.


Gerçekten de uzmanların da söylediği üzere, çocukların odaları olması çok sağlıklı ve yararlıdır. E, haliyle kendi odası olan çocuğun odasında ki eşyalarda onun yaş grubuna uygun olan ve gelişimine katkı sağlayan ürünler olmalıdır. Bu nedenle çocuklar için onlara uygun olan mobilyalar, duvar renkleri ve aksesuarlar seçer, oyuncaklar alırız. İşte bu odaya ait olan ve olmazsa olmaz gözle bakılan bir üründe duvar saatlerdir.

Çiçek Figürlü Kız Çocukları İçin Uygun Duvar Saatleri
Kız çocukları daha çok bebek ve çiçek desenlerinden daha çok hoşlanmaktadır. Ya da biz büyükler sürekli bu ürünleri kullandığımız için onlarda bu ürünleri sevmeye mecbur kalmaktadır. Bu konu biraz karışıktır. Gelelim Saatimizin desenine. Daha çocuklara yönelik olan ve yüzleri, ağızları olan daha çok çizgi filmleri andıran çiçek desenli saatler çocuklarınızın hoşuna gidecektir. Hem de odanıza uygun bir seçim olması halinde çok hoş bir hareket kazandıracaktır.

Çocuk odası çiçek figürlü fosforlu duvar saati

Uçak Desenli Duvar Saati Modeli
Hem erkek çocukları için hem de kız çocukları için uçak gibi ürünler çok hoş gözükebilir. Oyuncak uçaklara ya da sevmiş olduğu bir çizgi filmde gördüğü uçak modelinin bulunduğu duvar saatleri çocuğunuzu mutlu edebilir. Eğer ki çok fazla cinsiyet vurgulayan ürünler kullanmak istemiyorsanız uçak modelli duvar saatleri gerçekten tam aradığınız tarzda ürünler olabilir.

Uçak resimli çocuk odası saati

Hayvan Figürlü Duvar Saati Modeli
Hayvan figürleri de çocuklarınızın hoşuna gidebilecek modellerden birisidir. Özellikle hayvanları öğrendiği bir dönemdeyseniz mutlaka bu alternatifi düşünün. Özellikle eviniz de bir hayvan besliyorsanız ya da onun çok sevdiği bir hayvan varsa ona göre bir hayvan figürü olan saat kullanmak onu çok mutlu edecek ve dünyasını canlandıracaktır. Tavuk, kedi, köpek, kaplumbağa gibi hayvan figürlü saatlere ulaşmak daha kolay olacaktır.

Hayvan resimli çocuklar için saat modelleri

Sayıları Daha Belirgin Olan Saatler
Özellikle çocuğunuzla saat çalışmaları yapıyorsanız ve artık yaşı da çok küçük değil ama yine de oyun dünyası olan bir çocuksa mutlaka ona renkli rakamları olan bir saat alabilirsiniz. Hem kendisini büyük hissedecek hem de saat algısı oluşacağı için sizlerle saat kavramı üzerinde yoğunlaşması daha kolay olacaktır.

Sayıları belirgin büyük olan çocuk duvar saati

Bu saat modellerini sizler için genişletmek elbette ki mümkündür. Hem yetişkinlerin hem de çocukların hayatına uygun binlerce saat bulmak mümkündür. Çocuklarınızın tuttuğu bir takım varsa onların yaşına uygun tasarlanmış saatler ya da o takımın simgesi olan bir figürü saat yaptırmak da oldukça güzel bir düşüncedir.

Saatler için sizlere öneri de bulunabileceği diğer figürler de balıklar, balonlar, uçan balonlar, palyaçolar ya da sirk fotoğrafları olabilir. Bu seçimlerde zorlanacağınızdan eminiz. Ancak çocuğunuzun odasını döşerken ya çok fazla yoğunlaştığınız bir modelde saat seçebilirsiniz. Ya da bu saatte bulunan figürlerden odanızın farklı yerlerine figürler yerleştirebilirsiniz. Bu seçimleri çocuğunuzun fikrini alarak yapmak da daha doğru olacaktır. Seçimleri alakasız ve uyumlu olmayabilir. Ancak bu onun hayatı ve onun odasıdır unutmayın. Bu nedenle bırakın kendi mutlu olacağı ürünler içinde kendisi yaşasın. Çocuk duvar saatleri konusunda internette birçok duvar saati modelleri ve internet satışı yapan mağazalar bulunmaktadır. Bu konuda karar kılmak adına ya da fikir sahibi olmak için bu sitelere de göz atmanız iyi olabilir.

Video Slaytta Daha Fazla Örnek Saat Modeli Görebilirsiniz


PAYLAŞ
İlgili Konular