Kadın & Moda Sitesi
Kadınlar İçin Kırmızı Tonlarda Kışlık Parka Modelleri Galeri için tıklayın

Kadınlar İçin Kırmızı Tonlarda Kışlık Parka Modelleri

01 Aralık 2018
Kışın gelmesi ile birlikte kıyafet dolaplarındaki birçok parça yerini daha kalın, kışın kullanımı daha uygun olan benzerlerine bıraktı. Yılın geri kalanında kullanılan badiler, tişörtler, şortlar gibi ince olan parçalar, kazak, ceket, atkı, parka gibi parçalarla değiştirildi. Kıyafetlerin yapısının değişmiş olmasına karşın kullanılan renklerin değişmesini gerekli tutan herhangi bir kural ya da kaide bulunmamaktadır. Yılın tüm […]

Kışın gelmesi ile birlikte kıyafet dolaplarındaki birçok parça yerini daha kalın, kışın kullanımı daha uygun olan benzerlerine bıraktı. Yılın geri kalanında kullanılan badiler, tişörtler, şortlar gibi ince olan parçalar, kazak, ceket, atkı, parka gibi parçalarla değiştirildi. Kıyafetlerin yapısının değişmiş olmasına karşın kullanılan renklerin değişmesini gerekli tutan herhangi bir kural ya da kaide bulunmamaktadır. Yılın tüm aylarında kıyafetleri süsleyen çekici kırmızı, kış aylarının da vazgeçilmez renkleri arasında bulunmaktadır. Kışın, derecelerin sıfırın altını gösterdiği günlerde kişileri soğuktan koruyan mont, kaban ve parka gibi kıyafetler de kırmızı renge bürünerek işlevsellikleri kadar görünüşleri ile de ön planda olabilirler.


Soğuklara meydan okurken görünüşüne de dikkat eden kişiler, kırmızı parka modellerinden kendini alamayacaklardır. Kışın gelmesi ile markaların hazırlamış oldukları kırmızı parka modelleri, mağazalardaki vitrinlerde ve internet sitelerinde yerlerini çoktandır aldı. Farklı tarzlara hitap eden kırmızı parka modelleri, oldukça fazla çeşitte ve stilde üretildikleri için farklı stillere sahip olan pek çok kişiye hitap etmektedir.

Kırmızı Rengi ve Tonları İle Daha Özgüvenli ve Daha Tarz Hissedeceksiniz
Kırmızı renkteki parkalar, farklı tasarımlarda üretilmiş olsalar bile renklerinden gelen çekiciliği taşımaya devam edeceklerdir. Kırmızı renginin ve tonlarının çekiciliğini taşıyan kişiler kendilerini daha özgüvenli hissedecekler. Tarzını ortaya koymak ve kış aylarında da beğenileri toplamaya devam etmek isteyen kişiler, kırmızı parka modelleri ile kombinlerine şıklık katacak ve toplamakta oldukları beğenileri arttıracaklardır. Farklı tonlarda, desenlerde ve tasarımlarda üretilmekte olan kırmızı parkalar, kolaylıkla ulaşılabilen ürünler arasında yer aldığı ve birçok marka tarafından üretildiği, hem mağaza hem internet satışı ile sunulduğu için uygun fiyatlara bulunabilecek olan ürünlerdir. Tasarımından, renginden ve desenlerinden gelen çekici görünümün yanı sıra parkaların genellikle uzun yapılara sahip olması, yani diz altına kadar inmesi de kışın soğuk havasından ve rüzgarından korunmak için oldukça kullanışlı bir özelliğidir. Dizlerin altına kadar inen parkaların bu özellikleri sayesinde, uzun çizmelerle birlikte kullanıldıkları zaman oldukça güzel bir görüntünün oluştuğu söylenebilecektir.

Parkaların diz altına kadar inmesi, bellerinde kemer bulunması, yakalarının yukarıya doğru genişleyerek açılması gibi karakteristik özellikleri bulunmaktadır. Tabi bu özellikler modelden modele göre farklılık da gösterebilmektedir. Genellikle klasik hatlara sahip olan parka modelleri küçük dokunuşlarla; yakalarına düğmelerle ya da fermuarla şapka iliştirilmesi gibi; biraz daha spor ve rahat görünüme kavuşturulabilmektedir. Yani, hem klasik giyim tazını hem de spor ve rahat bir giyim tarzını benimsemiş olan kişilere göre birçok kırmızı parka modelinin piyasada olduğu söylenebilecektir.

Kırmızının çeşitli tonlarını taşıyan bu modeller ister klasik bir pantolon ya da etek, isterse koyu renk bir kot pantolon ile oldukça iyi şekilde kombinlenebilecektir. Kırmızının tonunun açıldığı ya da koyulaştığı modellerde doğal olarak, kullanılacak olan diğer kıyafetlerin renginin seçiminde farklılaşma yaşanabilecektir. Örnek vermek gerekirse pembeye kaçan tonlarda bir açık kırmızının kullanılmış olduğu parka ile açık renklerden krem, beyaz gibi renkler uyumlu olabilecekken tam tersine siyah, lacivert gibi koyu renkler de hoş bir duruşa sahip olacaktır.

Kırmızı Renk Kombin Önerileri
Koyu kırmızı tonlarına sahip olan kırmızı parkalar haki yeşili, siyah ve lacivert gibi renklerle oldukça uyumlu bir görünüm oluşturacaklardır. Siyah bir şapka, siyah pantolon ve siyah bir çanta ile kombinlenecek olan kırmızı parkalar, son derece başarılı sonuçlar ortaya koyacaklardır. Aşağıdaki kısımda, kırmızı parka modellerine ait görseller, modellerin nasıl kullanılabilecek olduğu, kırmızının çeşitli tonlarına sahip parkalarla nasıl sonuçlar alınabilecek olduğu hakkında kısa bilgiler aktarılacaktır. Kırmızı parkalardan hoşlanan, kendisinde de bir kırmızı parka olan ya da satın alma niyetinde olan kişiler fotoğraftaki kombinlere dikkat ederek kendi tarzlarını oluşturma konusunda fikir sahibi olabilirler.

Parka Modelleri Fiyatları
Modellerin fiyatlarını Trendyol mağazalarında inceleyebilirsiniz. Trendyol web mağazasından parka modellerini seçerek bu kırmızı renk parkaların fiyatlarını görebilirsiniz. Eğer modeli bulamazsanız bize ulaştığınız takdirde size bu model hakkında bilgi verebiliriz. Vereceğimiz linkler üzerinden parka modelini satın alabilirsiniz.

Parka Modelleri Video Slayt


PAYLAŞ