Kadın & Moda Sitesi
Modanisa 2018 En Çok Satan Bayan Çantaları

Modanisa 2018 En Çok Satan Bayan Çantaları

09 Mart 2018
Çanta dendiğinde erkekler için sırt çantası akla geliyorken kadınlar için çeşitte sınır yoktur desek abartmış olmayız. Hal böyle olunca pek çok farklı çanta modeli arasından karar vermek kadınlar için oldukça zorlayıcı bir tercih olabiliyor. Bu yazımızda size bazı çanta modellerinden bahsederek bilgi vermeye çalışacağız. Ottomon Desenli Dev Püsküllü Çanta Bu çanta aslında eskiden şark köşesi […]

Çanta dendiğinde erkekler için sırt çantası akla geliyorken kadınlar için çeşitte sınır yoktur desek abartmış olmayız. Hal böyle olunca pek çok farklı çanta modeli arasından karar vermek kadınlar için oldukça zorlayıcı bir tercih olabiliyor. Bu yazımızda size bazı çanta modellerinden bahsederek bilgi vermeye çalışacağız.


Ottomon Desenli Dev Püsküllü Çanta
Bu çanta aslında eskiden şark köşesi denilen ve günümüzde de bazı yerlerde hala varlığını sürdüren odaların desenini alıp çantaya moda ile uyumlu bir halde geçirmiştir diyebiliriz. Oldukça dikkat çekici olan bu çantayı kullanırken kıyafetleriniz ve buna bağlı aksesuarlarınız biraz daha marjinal olmalı ve çantanın tuhaf görünüşü ile uyumlu olmalıdır. Bunlar başarıldığı takdirde oldukça başarıyla sizi taşıyacak olan bu modelin iki adet büyük püskülü fermuarların başında yer almaktadır ve bunlar ile fermuar açılabilmektedir. Fermuarın açılırken dahi zarafetin düşünülmüş olması dahi bu modelin özel bir model olduğuna dair kafalarda soru işareti bırakmamaktadır. Günlük yaşamda da iş hayatında da ve dahi özel gün ve gecelerinizde de oldukça kullanışlı olan bu modele uygun bir tarzınız varsa biz de şiddetle tavsiye ediyoruz.

Platin El Çantası
Bu model ise elde taşınması zorunluluğundan dolayı fonksiyonelliği az olan bir modeldir. Platin renginden dolayı sadelikten daha çok lüks ve iddialı bir görüntü sağlayan bu model her ne kadar görüntüsü sade gözükse de farklı bir izlenim bırakmaktadır. Laura Ashley imzalı bu model deridir ve birden fazla bölmesi bulunmaktadır. Günlük yaşamda da iş hayatında da ve dahi özel gün ve gecelerinizde de oldukça kullanışlı olan bu modele uygun bir tarzınız varsa biz de şiddetle tavsiye ediyoruz.

Clutch Çanta Modelleri
Bu çanta modelleri oldukça zarif olan kapaklı el çantası modelleridir. Ancak eklemek gerekir ki uzun bir bağ da gerekse bazen bu modellerin de omuzdan asmalı çeşitleri bulunmaktadır. Ancak genel olarak elde taşınan bu modeller kapaklı olduğu için fermuarları sade ve çoğu zaman tektir. Diğer çanta modellerine göre daha zarif ve şık bir görüntü elde edebilmek için büyüklüğü diğerlerine oranla daha küçüktür. Ancak belirtmek gerekir ki bu modelin çeşitleri çok fazladır ve tercih yapabilmek aralarından hiç de kolay değildir. Çiçek ve diğer feminen detaylı desenler ile süslenen modellerinden daha sadelerine, koyu ve şık modellerden sade ve zarif modelelre kadar çok değişik tarzda olabilen bu modeller günlük yaşamınız için de iş yaşamınız için de uygundur. Tarzınıza göre seçeceğiniz bir çeşidi ile özel gün ve davetlerde de yarı yolda kalmayacağınızdan emin olabilirsiniz.

Sırt Çantası Modelleri
Şıklık ve zarafet denildiğinde aklınıza ilk olarak sırt çantaları gelmiyor olabilir, ancak emin olabilirsiniz ki sırt çantaları da artık bu konularda artan çeşitliliğine istinaden geri kalmıyor. Hatta spor bir görünüme sahip olmak isteyen birçok kadın tarafından tercih edilen sırt çantası modelleri son dönemin modalarından desek abartmış olmayız. Genellikle kampüs hayatında üniversiteli öğrenciler tarafından veya işi gereği spor ile uğraşan insanlarca kullanıldığı için belli bazı kalıplara sığdırılan bu modellerin yeni çeşitlerini gördükten sonra aklınızdan bu kalıpları yıkmaya hazır olun. Büyüklüğü ve sırtta yer aldığı için diğer çantalardan farklı görünümü nedeniyle size belki de ihtiyacınız olacak nefesi verecek olan bu modellere bakmanızı tavsiye ediyoruz. Sadece özel gün ve davetlerde kullanamayacağınız bu modelin tek dezavantajı olarak da bunu gösterebiliriz. Siz de modanisa kampanyalı çanta modelleri hakkında bilgi almak için yazımızdan yararlanabilirsiniz.

Modanisa Çanta Modellerinden Örnek Tasarımlar

Modanisa en güzel çanta modelleri

Modanisa en güzel çanta modelleri

Modanisa kahverengi bayan çanta modeli

Modanisa kahverengi bayan çanta modeli

Modanisa kaliteli bayan çantaları

Modanisa kaliteli bayan çantaları

Modanisa bayan çanta modelleri

Modanisa bayan çanta modelleri

Modanisa taba çanta

Modanisa taba çanta

Modanisa siyah çanta

Modanisa siyah çanta


PAYLAŞ
İlgili Konular