Kadın & Moda Sitesi
Özdilek Nevresim Takımı Modelleri

Özdilek Nevresim Takımı Modelleri

14 Ocak 2018
Nevresim takımları günlük hayatta sürekli olarak kullandığımız ev tekstili ürünlerinden bir tanesi. Her gün üzerinde yattığımız ürünler olduğu için büyük bir önem de taşıyor. Özdilek ev tekstili konusunda ürünleri ile ülkemizde en iyi markalardan bir tanesi. Özdilek nevresim takımlarında da benzer bir başarı gösteriyor. Hem modelleri çok iddialı ve güncel hem de kalite olarak yıllarca […]

Nevresim takımları günlük hayatta sürekli olarak kullandığımız ev tekstili ürünlerinden bir tanesi. Her gün üzerinde yattığımız ürünler olduğu için büyük bir önem de taşıyor. Özdilek ev tekstili konusunda ürünleri ile ülkemizde en iyi markalardan bir tanesi. Özdilek nevresim takımlarında da benzer bir başarı gösteriyor. Hem modelleri çok iddialı ve güncel hem de kalite olarak yıllarca eskitemeden kullanacağınız nevresim takımları üretmeye devam ediyor. Özdilek çift kişilik, tek kişilik, bebek ve çocuk olmak üzere farklı kategorilerde nevresim takımları üretmeye devam ediyor. Biz bu yazımızda çift kişilik nevresim takımları üzerinde duracağız.


Özdilek tarafından üretilmekte olan nevresim takımlarında her zevke hitap edebilecek modeller bulmak mümkün. Farklı tarzlarda nevresim takımı alternatifleri dikkati çekiyor. Spor bir tasarımdan ve dekorasyondan hoşlananlar için spor tarzda nevresim takımları üretiliyor. Bu tarzdaki nevresimler özellikle koyu renklerden ve canlı tonlardan hoşlananlar için ideal olacaktır. Bunun dışında daha çok zarif ve şık desenlerden hoşlananlar için de tercih edilebilir olan çok sayıda alternatif var. Bu alternatifler daha çok pastel tonlarda oluyorlar. Özellikle sabah kalktığınızda kendinizi dinlenmiş hissedeceğiniz bir nevresim takımı tercih etmek istiyorsanız bu tarz seçimlere gidebilirsiniz. Bunların yanında çiçek desenleri nevresim takımlarında en çok tercih edilen modeller oluyor. Eğer düz renk seviyorsanız bu tarz seçenekler de mevcut. İstediğiniz renkte düz nevresim takımı da tercih edebilirsiniz.

Nevresim takımları psikolojik açıdan bir önem taşımaktadır. İçerisinde uyuduğunuz ve uyandığınız nevresim takımının rengi sabah uyandığınızda sizin psikolojiniz üzerinde büyük bir etki bırakacaktır. Eğer sabahları daha sakin ve huzurlu bir uyanış istiyorsanız siz de daha çok pastel ve beyaz ağırlıklı olan, renk kontrastlarının ve koyu renklerin çok yer almadığı nevresim takımlarından birini tercih edebilirsiniz. Bu renkler sayesinde daha dinlenmiş ve daha pozitif olarak güne başlama şansı elde edeceksiniz.

Özdilek tarafından üretilmekte olan nevresim takımlarının kalitesi de su götürmez bir gerçek. Ev tekstili konusunda ülkenin dev isimlerinden biri olan Özdilek nevresim takımlarında da en kaliteli iplikleri kullanmaktadır. Bu durum iki açıdan önemli. İlki cildimize temas eden kumaşın sağlığımız için de önem taşıdığı gerçeği. Eğer sentetik ağırlıklı bir kumaş içerisinde uyursanız ya terlersiniz ya da üşürsünüz. Bunun için Özdilek tarafından üretilen pamuk iplikle elde edilmiş nevresim takımları idealdir. İkinci nokta ise elbette ki dayanıklılık. Kaliteli nevresim takımları sayesinde yıllarca renginde herhangi bir solma ya da herhangi bir deformasyon görmeyen Özdilek markalı nevresim takımlarınızı dilediğinizce kullanabileceksiniz. Bu da ikinci önemli nokta olarak neden Özdilek markalı nevresim takımlarını tercih etmeniz gerektiğine dair soruya yanıt oluyor.

Özdilek tarafından üretilmekte olan nevresim takımları da kendi içerisinde farklı dokulara sahip. Bunlardan ilki klasik pamuklu nevresim takımları. Herhangi bir tereddüt etmeden bu tarz bir nevresim takımı satın alabilirsiniz. Ancak son dönemde pamuk saten ve ipek saten adı altında farklı tarzda, farklı iplikler ile elde edilen nevresim takımları da piyasada yer alıyor. Pamuk saten ve ipek saten nevresim takımları nevresimlerinin daha parlak olmasını isteyenler için ideal bir seçim olacaktır. Daha parlak ve daha gösterişli bir görüntü sağlayan bu dokumadaki kumaşlar oldukça şık bir görüntü vermektedir. Diğer bir artısı da özellikle ipek saten nevresim takımları kullanmanız durumunda diğer pamuklu kumaşlarda olduğu gibi ütüleme ihtiyacı hissetmeyecek olmanız. Eğer fazla sıkma kullanmaz ve nemli şekilde silkere düz bir yere asarsanız nevresim takımınızı kullanabilirsiniz. Bu da bayanların üzerinden büyük bir yükü kaldırmış oluyor.

Özdilek markalı nevresim takımları hem modelleri, hem sahip olduğu çeşitli tarzları, hem de kumaş ve tasarım kalitesi açılarından avantajlı bir tercih oluyor. Eğer uzun yıllar kullanacağınız, yıllar geçse de eskimeyecek ve ilk görüntüsünü sağlayacak, şık bir nevresim takımı arayışı içerisinde iseniz Özdilek tarafından üretilmekte olan nevresim takımlarından satın alabilirsiniz. Çeşitli renk ve desenleri ile her zevke hitap edebilecek alternatifler bulmak mümkün. Aynı modellerin tek kişilik alternatifleri de üretilebiliyor.

Özdilek Nevresim Takımı Modellerinden Örnekler

Özdilek Nevresim Takımı Çeşitleri

Özdilek Nevresim Takımı Çeşitleri

Özdilek Nevresim Takımı Örnekleri

Özdilek Nevresim Takımı Örnekleri

Özdilek Nevresim Fiyatları

Özdilek Nevresim Fiyatları

Özdilek Nevresim Takımları

Özdilek Nevresim Takımları

Özdilek Nevresim Takımı Kumaşları

Özdilek Nevresim Takımı Kumaşları

Özdilek Nevresim Takımı Fiyatları

Özdilek Nevresim Takımı Fiyatları

Özdilek Nevresim Takımı İndirim

Özdilek Nevresim Takımı İndirim

Çift Kişilik Özdilek Nevresim Takımı

Çift Kişilik Özdilek Nevresim Takımı

2018 Özdilek Nevresim Takımı

2018 Özdilek Nevresim Takımı

Moda Özdilek Nevresim Takımı

Moda Özdilek Nevresim Takımı

Yeni Özdilek Nevresim Takımı

Yeni Özdilek Nevresim Takımı

Özdilek Nevresim Takımı

Özdilek Nevresim Takımı

Özdilek Nevresim Takımı Modelleri

Özdilek Nevresim Takımı Modelleri


PAYLAŞ
İlgili Konular