Kadın & Moda Sitesi
Son Moda Bahçıvan Pantolon Modelleri Galeri için tıklayın

Son Moda Bahçıvan Pantolon Modelleri

29 Mayıs 2018
Eski dönemlerin vazgeçilmezlerinden olan başhçıvan pantolonlar günümüzde de bayanlar tarafından oldukça rağbet görüyor. Kadınları sempatik göstere bahçıvan pantolon stillerini sizler için inceledik.

Bahçıvan pantolonlar çok eski dönemlerde de popülarite sahibi olan ancak günümüze kadar gelmeyi başarmış farklı bir pantolon modelidir. Model olarak normal bir pantolon kalıbının üzerine arkadan askılar ile öne kadar bağlı olan bu pantolon modelinin ön kısmında ise bir bölüm bulunur. Bu bölüm ile askıların birleşimi ise metal düğme ile sağlanır. Özellikle çocuk ve bayan giyim modelleri arasında bu farklı giyim öğesinin hiç bitmeyen bir yeri var.


Bahçıvan pantolonlar özellikle günlük giyim için ideal kombin önerileri sunuyorlar. Spor kombinler için çok sempatik ve kullanışlı bir seçim olarak tercih edilebilir. Bahçıvan pantolon denildiğinde akla ilk gelen şeylerden bir tanesi kot kumaş. Bahçıvan pantolonların hemen hemen kot kumaş ile özdeşleştiğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Kot bahçıvan pantolonlar farklı formları ile birlikte her sezon yeni modeller ortaya çıkarıyorlar. Bayanlar için birbirinden farklı stiller elde etmeye olanak sağlıyorlar.

Bahçıvan pantolonlarda genellikle kullanım olarak tişört kombini yapılıyor. Yazın kısa kollu ya da sıfır kollu tişörtleriniz ile birlikte rahatlıkla kullanabilirsiniz. Dilerseniz pantolon formunu istediğiniz şekilde tercih edebilirsiniz. Bahçıvan pantolon esasen bol kesimli bir pantolona sahiptir. İlk modelin doğuş kullanımına bakarsak da bu pantolondaki amaç konforlu şekilde çalışmak olduğu için bol modeller tercih edilmekte idi. Bol olarak bu modelleri tercih ederek spor kombinler oluşturabilir ve gün içerisinde ekstra bir konfor sağlayabilirsiniz. Ancak dar olan modeller de yok değil. Üzerinize oturan kıyafetleri daha çok tercih ediyorsanız bu şekilde bahçıvan pantolon modelleri de bulabilirsiniz.

Bahçıvan pantolonlarda en sık karşımıza çıkan alternatiflerden bir tanesi de hamile bayanlara hitap ediyor. Özellikle konforlu bir kullanım sağlaması yönü ile ve aynı zamanda vücuda toparlayıp hoş gösteren formatı ile birlikte hamile bayanlar da bahçıvan pantolonları sıklıkla tercih ediyorlar. Bunun dışında fazla kilolarından ya da göbeğindeki fazlalıklardan yakınan bayanlar da aynı mantığa dayanarak bahçıvan pantolon giyebilirler. Şimdi farklı ve son moda bahçıvan pantolon modellerine daha yakından göz gezdirelim ve kullanımlarının ne şekilde yapıldığına bakalım.


PAYLAŞ
İlgili Konular