Kadın & Moda Sitesi
Ünlü Marka David Jones Çanta Modellerinden Örnekler

Ünlü Marka David Jones Çanta Modellerinden Örnekler

07 Mart 2018
 Kadınlar için imaj konusunda en çok tercih edilen ve bir noktada zorunluluğa dönüşen şeylerden biri de çantadır. Özellikle kadınların günlük bakımları için gereken eşyaların ve taşınması zorunlu bazı araç ve gereçlerin taşındığı çanta hal böyle olunca kıyafet ile uyumlu veya imaja göre değişken bir hal almak zorunda kalmıştır. Başarılı kadın çantası üreticilerinden biri olan David […]

 Kadınlar için imaj konusunda en çok tercih edilen ve bir noktada zorunluluğa dönüşen şeylerden biri de çantadır. Özellikle kadınların günlük bakımları için gereken eşyaların ve taşınması zorunlu bazı araç ve gereçlerin taşındığı çanta hal böyle olunca kıyafet ile uyumlu veya imaja göre değişken bir hal almak zorunda kalmıştır. Başarılı kadın çantası üreticilerinden biri olan David Jones’un çanta modellerini incelediğimiz yazımız ile sizi başbaşa bırakıyoruz.


Modern Kadın Sırt Çantası
Aslında kadınların genelde yandan asmalı çantalar tercih ettiği hepimizin bilgisi dahilindedir. Ancak özellikle genç kadınlar tarafından tercih edilen sırt çantalarının da gayet pratik olduğu ve spor tarzı ile kampüs tarzı giyinen kadınlar için ideal bir model olduğunu belirtmekte fayda var. Bu modeli klasik görünümden kurtarmak içinse David Jones oldukça etkileyici bazı çözümler bulmuş. Hakı, açık mavi, pembe ve camel gibi renklerle karşımıza çıkan bu modelde 4 ayrı fonksiyonel bölme bulunmaktadır ve en arkada bulunan bölmenin altı ve üstü parlak punk tarzı ile süslenmiştir. Fermuarların açılış noktasında çantanın rengi ile uyumlu püsküllerin olması çantanın tarzını daha çok moda ile harmanlayan bir görünüm ortaya çıkarmış diyebiliriz. Hemen belirtelim ki bu çanta modelini kullanmak için spor bir outfit e veya kampüs hayatına yakışacak bir imaja sahip olmanız gerekmektedir.

Hobo Kadın Yandan Çanta
Bu model ise yandan asmalı çantaların en klasik modelidir desek yanlış olmaz. Ancak bu onun dezavantajı değil avantajına olan bir durumdur çünkü sade bir kıyafet tercihi ile kombinlendiğinde bu model oldukça iddialı olacak ve tarzınızı yansıtmakta size güçlük çıkarmayacaktır. Dikkat edilmesi gereken nokta ise bu çantanın daha çok bir imaj çantası olduğu ve içine çok fazla yük konulmaması gerektiğidir. Siyah, bej, mavi, haki gibi renklerle karşımıza çıkabilen bu çanta sizi günlük yaşamda da iş hayatında da taşıyabilecek bir modeldir. Ancak özel günler ve davetler için biraz sönük kalabileceğini ekleyelim.

El Çantası Çanta Modelleri
Aslında eskiden daha popüler olan ancak günümüzde davetler ve iş hayatı gibi resmiyetin gerekli olduğu ortamlarda görülebilen bu modeller artık günlük yaşam için olan varyasyonları ile birlikte geri döndü denilebilir. Genellikle ketenden oluşturulan bu çantalar kadınların ellerinde tuttuklarında abartılı olmayacak boyutlarda tasarlanırlar ancak bir kadının günlük ihtiyaçlarını sığdırabileceği kadar da geniştir. Tutacağın genellikle deri olması şık bir hava ve resmiyet katma amacı ile bağdaşmaktadır. Bu çanta modelinde genellikle 2 ya da 3 küçük bölme bulunmaktadır. Beyaz, mavi, bej, haki gibi renklerle karşımıza çıkan bu model daha önce de belirttiğimiz gibi iş hayatı ve davetler için uygun olmakla birlite günlük yaşamda da sizi yarı yolda bırakmayacak bir model olarak nitelenebilir.

Flap Askılı Kadın Çantası Modelleri
Belki de son zamanların en fazla çıkış yakalayan modellerindendir desek yanlış olmaz. Bu modelde çanta oldukça küçüktür ve el cüzdanı görünümündedir. Ancak askısı zincir şeklinde olur ve omuzda taşınabilmektedir. Kırmızı, mavi, bej, siyah gibi çok çeşitli renk çeşitleri ile karşımızda olan bu model oldukça resmi bir hava katmaktadır bizden söylemesi. Bu sebeple tercih edilecekse yanına oldukça resmi bir kıyafet tercihi ile tercih edilmesi önerilir. Bu çantanın dışarıdan görünen bir bölmesi yoktur ve çanta kapaklıdır. Çantanın kapağı ile çantayı bağlayan bölüm tercihe göre uzun ya da kısa tutulabilir. İçinde genellikle 1 ya da 2 bölüm bulunan bu çanta iş kadınlarının tercihidir desek yanlış olmaz. Hem elde hem de omuzda taşınabilmesi sebebiyle oldukça pratik bir modeldir.

Çantalar kadınların aksesuar olarak vazgeçilmezidir. Bazen tamamlayıcı bazen göze çarpan olarak dikkat çekerler. David Jones Çanta Modelleri marka olarak sizlerin tamamlayıcısı olmaya hazır gibi görünüyor. Neye ihtiyacınız varsa sizlere o konuda yardımcı olabilecek modellere sahip olan marka her yönüyle sizleri düşünür durumda. David Jones Kol Çantaları ;rugan deri, suni deri, büzme, makine işlemeli, püsküllü, spor, küçük, büyük, renk renk desen desen her ihtiyaca yönelik tasarlanmış olan çantalar şıklığınıza şıklık katacak. Yeni Sezon Kol Çantalarını merak eden modayı dikkatli takip eden siz bayanlara hazırlamış olduğumuz çanta modelleri alanında uzman tasarımcılar tarafından hazırlandı.Mezuniyet Gecenizde, Düğününüzde, Nişanınızda,Yemek Davetinizde aklınıza gelen özel günlerde kullanabileceğiniz David Jones Yeni Sezon Çanta Modelleriyle gözlerin üzerinizde olmasını engelleyemeyeceksiniz. Sizlere David Jones Çanta Modelleri yazımızı tanıtmış olduk. Kendinizi iyi hissetmeniz dileğiyle.Şen kalın,Sitemizde kalın.

David Jones Çanta Modelleri

David Jones En Güzel Çanta Modelleri

David Jones En Güzel Çanta Modelleri

David Jones El Çantası

David Jones El Çantası

David Jones Turuncu Yeşil Çanta

David Jones Turuncu Yeşil Çanta

David Jones 2018 Çanta

David Jones 2018 Çanta

David Jones Bayan Çanta

David Jones Bayan Çanta

David Jones Kırmızı Çanta

David Jones Kırmızı Çanta

Yeni Sezon Kol Çantaları

Yeni Sezon Kol Çantaları

Taba Renk Kol Çantaları

Taba Renk Kol Çantaları

Siyah kol çantaları

Siyah kol çantaları


PAYLAŞ
İlgili Konular