Kadın & Moda Sitesi
Uzun Kollu Kadın Gömlek Modelleri Soğuk Havalarda Gömlek Giymek İsteyenlere Galeri için tıklayın

Uzun Kollu Kadın Gömlek Modelleri Soğuk Havalarda Gömlek Giymek İsteyenlere

29 Ocak 2019
Colins mağazalarında satılan uzun kollu gömlek modellerini inceledik. Modellerin fiyatları ve satın alma seçeneklerini yazımızda bulabilirsiniz.

Colins markası günümüzde oldukça sık tercih edilen ve özellikle spor şık giyinmeyi tercih eden erkek ve kadınların tercih adreslerinden birisi olmuştur. Türkiye’de birçok mağazası olduğu gibi dünyanın 38 ülkesinde de farklı bölgelerde mağazaları bulunmaktadır. Colins özellikle günümüzün kot koleksiyonlarında ciddi bir atılım gerçekleştirmiş ve kaliteli kot üretiminin de adresi haline gelmiştir. Bunun yanı sıra çok farklı ürün çeşitliliğine de sahiptir.


Kadın koleksiyonlarında da hem yaz hem de kış sürecinde özellikle gömlek ve bluz koleksiyonları gerçekten göz alıcıdır. Özellikle spor tarzda giyimi seven kadınlar için Colins spor gömlek modelleri de ilgi çekici gelecektir. Ayrıca gömlek modelleri sadece spor değil aynı zamanda kaliteli bir üretime de sahiptir. Yumuşak ve pamuksu dokusu sayesinde modeller yaz ve kış aylarında sizleri rahat ettirecektir.

Klasik ve Ekose Desenler Ağırlıkta
Tasarımlar konusunda uzun kollu ve belden oturtmalı modellerden oluşan gömlekler özellikle ekose desen sevenler için daha da ilgi çekici olabilir. Genellikle bu tarz tasarımlara ağırlık kazandırmışlardır. Çoğunlukla Colins koleksiyonlarını klasik tarzda modeller üzerine şekillendirdiği için çok uçuk değişimler yapmamaktadır. Ayrıca diğer markalar gibi düşük kaliteli ürün ancak görseli yüksek koleksiyonlar sunmamaktadır. Genellikle görselden ziyade ürün içeriklerine odaklanmaktadır. Kış koleksiyonlarında ayrıca kazak ve hırkaları da değerlendirilmesi gereken ürünlerdendir. Özellikle gömlek ve kazak ya da gömlek ve hırka kombini yapmayı sevenler için mükemmel ürünler sizleri bekliyor olacak.

Colins koleksiyonlarında ayrıca Jean gömlek modellerine de çok sık rastlayabilirsiniz. Jean tasarımlarına önem veren marka gömlek detaylarında da bunlara yer vermeyi gözden kaçırmamaktadır. Özellikle bahar aylarında rahatlıkla kot ceket formunda kullanmanıza da uygun şekilde üretilmiş olacaktır. Yakalı ve yakasız gömlek modelleri de yine markanın tasarımları arasındadır. Modellere farklı tarz kazandırmak adına yakasız daha çok bluz formu taşıyan ancak gömlek kumaşı kullandığı koleksiyonlara da sahiptir.

Sizlerde gömlek gibi ürünleri kullanmaktan hoşlanıyorsanız, hem rahatlık hem de kaliteli bir ürüne sahip olmak adına Colins mağazalarını ziyaret etmeyi unutmayın.

Colins Uzun Kollu Kadın Gömlek Fiyatları
Modelleri satın almak için buraya tıklayabilirsiniz. Modellerin fiyatlarını ve yeni sezon örneklerini inceleyebilir ve Colins internet mağazası üzerinden sipariş verebilirsiniz.


PAYLAŞ
İlgili Konular