Kadın & Moda Sitesi
Yeni Moda En Güzel Eşarp Modelleri 2018 Galeri için tıklayın

Yeni Moda En Güzel Eşarp Modelleri 2018

08 Mayıs 2018
Tesettürlü bayanlar için en önemli parça olan eşarp modellerini sizler için inceledik. Ünlü markaların bu yıl ki eşarp modellerini sitemizde görebilirsiniz.

Tesettürlü bayanların temel dış giyim parçalarından biri olan eşarplar oldukça çok çeşitlilik arz eden bir yapıya sahip. Her tarza ve her yaşa hitap edebilecek olan eşarp modelleri mevcut. Üstelik her sene gerek kumaşları itibari ile farklılıklar ortaya çıkıyor gerekse model ve renkleri itibari ile yeni modeller popüler oluyor. Özellikle yaz aylarında eşarp modelleri çok fazla çeşit ve rengi de beraberinde getiriyor.


Kumaşlar pamuklu şifon ya da ipek olarak farklı çeşitleri barındırıyor. Ancak ipek olan eşarplar her zaman için popüler olan ve vazgeçilmeyen eşarpların başında geliyor. İpek eşarplar birçok açıdan avantaja sahip. Öncelikle görsel olarak diğer tüm kumaş türlerinden bir adım daha önde oldukları bir gerçek. İpek eşarpla günlük bir programa katılabileceğiniz gibi özel yerlere de rahatlıkla gidebilirsiniz.

İpek eşarplarında sahip olduğu parlak ve akıcı yapı diğer hiçbir kumaş türünde üretilmiş olan eşarp da yok. İpek eşarpların bir diğer artısı da yıllarca rahatlıkla kullanılabiliyor olmaları. Koton bir eşarp bir ya da iki yıl kullanmanızdan sonra ağarabilir ve rengi eskisi gibi görünmeyebilir. Ancak ipek bir eşarp her zaman için ilk günküne yakın bir görüntü verecektir. Ancak tüm bu artılarının yanında ipek eşarpların da bir dezavantajı var ki o da kullanımının biraz zor olduğu. Özellikle tecrübesiz biri için ipek eşarbın yapılışı oldukça meşakkatli olabilir.

Ünlü Markaların Eşarp Modelleri: Pamuklu eşarplar ise farklı bir kullanım şekline hitap ediyor. Eğer daha çok spor giyinmeyi tercih ediyorsanız ve rahatına düşkün bir insan iseniz tercihiniz kesinlikle pamuklu olan eşarplardan yana olmalıdır. Ayrıca klasik ve şık bir giyim tarzı ile iyi bir uyum sağlayan ipek eşarplar günlük bir giyim tarzı ile alakasız durabiliyor. Bu yüzden tercihinizi pamuklu eşarplardan kullanmanızda fayda var.

Pamuklu eşarplar özellikle sıcak yaz günlerinde sıcak tutarken kış günlerinde de üşümemenizi sağlayacaktır. Bu açıdan avantajlı olmasının yanı sıra aynı zamanda eşarbınızı yapmak için geçireceğiniz süre de bir o kadar kısadır. Evden çıkmak istediğinizde birkaç dakika içerisinde eşarbınızı yapabilirsiniz. Ayrıca ütü kullanmanıza da çoğu zaman gerek kalmayacak.


PAYLAŞ
İlgili Konular